Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
Ако имате фен страници във Фейсбук и искате да печелите от тях с публикуване на рекламни линкове към сайтове - ние ви предлагаме цена от 2 ст. за клик с платформата на bultarget.com.
За повече подробности - пишете ми на ЛС или в скайп: mihluzin87
 
Последно редактирано:
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

прати инфо на лс, само за фейсбук ли се отнася или изобщо на клик
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

прати инфо на лс, само за фейсбук ли се отнася или изобщо на клик

Ами - ако ви устройва цена от 2 ст. за клик за банер - рекламодатели веднага ще се намерят.
Принципно платформата се отнася за ФБ. Тя сама си публикува - просто в началото задавате в кои от вашите страници да се публикува и през колко време. Всичко останало става автоматично. Минимална комисионна за изплащане - 20 лева. Плаща се до 3 работни дни след поискване на плащането...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

2 ст на клик - мога да сложа банер 780/90 в едно блогче ако става
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

2 ст на клик - мога да сложа банер 780/90 в едно блогче ако става
Трябва да има доста желаещи, за да тръгнем да разработваме и банер система...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

както си решите, тогава ми прати за фейса на лично подробности
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

както си решите, тогава ми прати за фейса на лично подробности
Ами, написах ти подробности - какво повече те интересува - питай, тъкмо и за другите да стане ясно...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Ако искате да тествате - правите си рег. в Бултаргет, ращате ми вашия профил на ЛС и ви пускам партньорския панел.
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Най-малките фен страници, които могат да участват в партньорската програма трябва да са с минимум 2000 фена.
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Интересувам се като рекламодател. Цена на глас в анкета (анкетите на фейсбук, не външна), с инфо за пол, възраст и населено място на гласувалите + от коя страница във фейсбук е гласа.
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

здрасти

да те питам как става тоя номер да вземате от рекламодателите по 1.7ст на клик а да плащате на страниците по 2ст
инфото го взех от вашата страница, защото имам интерес да пробваме една реклама при вас...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Интересувам се като рекламодател. Цена на глас в анкета (анкетите на фейсбук, не външна), с инфо за пол, възраст и населено място на гласувалите + от коя страница във фейсбук е гласа.
Не предлагаме подобни услуги...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Искам да напомня, че цената от 2 ст. за клик ще е валидна от понеделник (11 февруари)
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Ако искате да тествате се регистрирайте в bultarget.com и ми пратете вашият nickname или email, с който сте се регистрирали на ЛС или в скайп, за да ви пусна партньорския панел.
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Най-малките фен страници, които могат да участват в партньорската програма трябва да са с минимум 2000 фена.

Имам въпрос, ако имаме изключително силно таргетирана фен страница, пак ли трябва да бъдат с минимум 2000 фена? Само български фен страници ли се приемат?
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Имам въпрос, ако имаме изключително силно таргетирана фен страница, пак ли трябва да бъдат с минимум 2000 фена? Само български фен страници ли се приемат?
Само бг страници. Ако е силно таргетиртана може.. зависи от таргета де. Пиши ми на ЛС...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Звучи примамливо... Намирам те в скайп.
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Звучи примамливо... Намирам те в скайп.
Не знам за кой какво значи примамливо но с 100К аудитория може да си изкарвате много прилична заплата без да си мръднете пръста...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Аз не разбрах нещо много важно - тези 2ст. се дават на клик на потребител от фб страница ми до даден сайт "Х" ... или се дават, когато потребителят кликне на банер от този сайт?(и ако е второто излизат още куп въпроси)!
И друг е въпросът с ангажираността ...
 
От: Печелете пари от Вашите фен страници - 2 ст. за клик

Аз не разбрах нещо много важно - тези 2ст. се дават на клик на потребител от фб страница ми до даден сайт "Х" ... или се дават, когато потребителят кликне на банер от този сайт?(и ако е второто излизат още куп въпроси)!
И друг е въпросът с ангажираността ...
Първото е - 2ст. се дават на клик на потребител от фб страница ми до даден сайт "Х"
 

Горе