Печелете с affiliate програмата на nex.bg

От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

А някакъв снимков материал може ли да се ползва?
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Има ли възможност и как да се сложи реклама на онлайн магазина вместо background в моя сайт ?
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Има ли възможност и как да се сложи реклама на онлайн магазина вместо background в моя сайт ?
Да има възможност - пиши ми на ЛС или в скайп, за да видим размера на сайта и да ти дам кода..
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Вече и подаръците са налични на сайта - сега ги пускаме по банерите....
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Ако някой друг желае брандинг нека да ми пише...
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Пиши в скайп
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Здрасти, имам интерес но дали ще имате още продукти ? Най-вече ме интерисува gaming gear (нещо марково, steelseries/razer и т.н) понеже това се продава при мен най-много. В момента продаваме за дрги партньори мога да Ви извадя статистики за прдажбите, ако имате интерес да работим заедно.
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Здрасти, имам интерес но дали ще имате още продукти ? Най-вече ме интерисува gaming gear (нещо марково, steelseries/razer и т.н) понеже това се продава при мен най-много. В момента продаваме за дрги партньори мога да Ви извадя статистики за прдажбите, ако имате интерес да работим заедно.
Да, в следващия един месец постоянно ще качваме нови продукти.
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Да, в следващия един месец постоянно ще качваме нови продукти.


Здрасти, регистрирах се, но се интерусувам дали мога да открия банер код само за мишки/клавиатури/лаптопи etc.. понеже нишата ми е такава и нямам интерес да продавам бижута или обувки.
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Здрасти, регистрирах се, но се интерусувам дали мога да открия банер код само за мишки/клавиатури/лаптопи etc.. понеже нишата ми е такава и нямам интерес да продавам бижута или обувки.
Работим по тази функционалност - до 1-2 дни ще е готова.
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Супер, моля те прати ми едно лично, като бъде готово.
Аз ще пиша и в темата, като е готово....
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

http://nex.bg/blog/Obuvkite-drogata-...comments_title

За последно ти пиша пич, оправи си умрелия магазин преди да си изял дървото.

Баси аматйорите, с къв акъл не филтрирате коментарите?????
Проблемът вече е премахнат.
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Готови сме с категориите - вече при генерирането на банер код, може да избирате да се въртят продукти от конкретна категория...
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Готови сме с категориите - вече при генерирането на банер код, може да избирате да се въртят продукти от конкретна категория...

Супер, ей сега слагам и ще споделя мнение. Само моля Ви добавете някакви гейм гъзарийки по-възможност маркови - steelseries, razer etc..
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Супер, ей сега слагам и ще споделя мнение. Само моля Ви добавете някакви гейм гъзарийки по-възможност маркови - steelseries, razer etc..
В момента качваме около 2000 чифта обувки... Следват още едни дрешки, и продължаваме със спортни стоки. Най-вероятно до месец ще сме качили и доста маркови стоки.
Поздрави!
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Здрасти, имам някакъв проблем с банера, не се показва на сайта ми и немога да разбера какъв е проблема. Не дава грешка просто стой празно прозрачно пространство.
 
От: Печелете с affiliate програмата на nex.bg

Здрасти, имам някакъв проблем с банера, не се показва на сайта ми и немога да разбера какъв е проблема. Не дава грешка просто стой празно прозрачно пространство.
Пиши ми в skype: mihluzin87
 

Горе