Печели от ТоТо !!!

Знам, че повечето от вас са сериозни хора занимаващи се със сериозни неща, като бизнес и др..
Интелигентния човек определя тото игрите, като чист хазарт, но не е ли добре да играем ако имаме нещо, което ни дава в пъти повече шанс за печелене !?
Направен е набор от анализи, на база на които е определено - кои са много по- вероятните за теглене комбинации с числа увеличаващи шанса за печалби - минимум 3 пъти !
Как e правен анализа е тайна, но съм убеден в това, че увеличава шанса минимум тройно !
Ако има заинтригувани, нека ми пишат на лично и ще се радвам да съставя на всеки по 6 такива числа за една колонка, напълно безплатно ! A ако спечели - ще може да ми се отблагодари, както му е на сърце.
Надявам се, темата да не се напълни с хейтъри но дори и така - няма нищо лошо ..-всеки има свои виждания ..
Желая ви успехи !
 
Дори и тотото да не беше измама, и дори да увеличиш шанса 3 пъти (което не можеш да го докажеш), пак би било огромна загуба на време и пари да се занимаваш с него.
 
Аз имам въпрос към теб, ако имаш "схема" за числа, защо не пускаш и ти тото?
И няма как да се свържем с теб като са ограничени профилните гледания.
 
От чисто любопитство изтеглих числата от всички тиражи на тотото от неговото създаване (има ги на сайта). Направих програма за проверка и почнах с експерименти. С една и съща комбинация, със случайни комбинации, със системи и каквото още се сетиш. Установих, че ако бях участвал от първия тираж на играта, без да пропускам тираж, дори и да улуча шестица ( с изключение на някой от големите джакпоти в последно време), пак ще съм на загуба или в краен случай с минимална печалба. Тук е повече въпрос на късмет, отколкото математика.
Желая ти успех.
PS: Ако аз измисля начина да "надхитря" тотото, не мисля че ще го споделя с другите, защото при конкуренцията пада печалбата!
 
Дори и тотото да не беше измама, и дори да увеличиш шанса 3 пъти (което не можеш да го докажеш), пак би било огромна загуба на време и пари да се занимаваш с него.
Вече загубата на време е ограничена до минимум
Има опция за нещо като абонамент за числата ти Пускаш си примерно за 10 тиража напред числата си а не е нужно всеки път да пускаш тото
А кое говори че тотото е измама ?
 
Последно редактирано:
Аз имам въпрос към теб, ако имаш "схема" за числа, защо не пускаш и ти тото?
И няма как да се свържем с теб като са ограничени профилните гледания.
От както открих тънкостите на тотото реших че няма да пропускам тираж и то всеки път с минимум 3 колонки
Не знам как е ограничен профила ми ..Трябва да видя дали нещо не съм бутнал в настройките
 
От чисто любопитство изтеглих числата от всички тиражи на тотото от неговото създаване (има ги на сайта). Направих програма за проверка и почнах с експерименти. С една и съща комбинация, със случайни комбинации, със системи и каквото още се сетиш. Установих, че ако бях участвал от първия тираж на играта, без да пропускам тираж, дори и да улуча шестица ( с изключение на някой от големите джакпоти в последно време), пак ще съм на загуба или в краен случай с минимална печалба. Тук е повече въпрос на късмет, отколкото математика.
Желая ти успех.
PS: Ако аз измисля начина да "надхитря" тотото, не мисля че ще го споделя с другите, защото при конкуренцията пада печалбата!
На загуба излизаш когато играеш с лоши комбинации
Когато обаче си с предимство от 200- 300% значи че за теб разходите и времето ти се скъсява 3 пъти и едва ли при три пъти по- малко разходи ще си на загуба, и дори в един момент да си на загуба - тя ще изчезне в момента, в който удариш голяма сума, като петица или шестица.
Не ми пречи да споделям комбинации. Вие не сте ми конкуренция .
Аз играя с мои числа. Ако дам моите си числа, тогава пряко бих понесъл загуба, щото ще трябва да деля джакпота и с други. Докато аз играя и чаком моя ден, ще се радвам някоя добра комбинация да е докарала джакпота на някои от вас И знам че стане ли това не просто ще почерпите, а ще ми дадете добра сума. Другата логична причина да искам да давам такива комбинации е, че няма как да играя с всички тях. Бюджета ми позволява да играя с около двайсетина лева на месец. Така ще се чувствам комфортно. Не мога да играя с фишове за хиляда лв на месец примерно даже и да искам - защото нямам тези пари.
Когато се хващаш с тото - го правиш с идеята че ще държиш докрай. Така че всеки си определя бюджет, колко може да си позволи месечно. Както виждате отговарям на всички и се опитвам да съм открит. Само тайната на намирането на комбинациите не мога да я кажа - защото това вече би довело до загуба за мен и мнозинството тото играчи като цяло. Всъщност бих казал тайната за не по- малко от едни хиляда лв, но знам че никой няма да ги даде.Та така ако има желаещи може да ми пишат на лс
 
Последно редактирано:
Тръкащите се квитанции, където ги продават по будките е истината, особено като гледам в телевизора всеки ден дават хора, как пичелат чекове.
 
Така е баламите пълнят джоба на Делян Пеевски, да продължават в същия дух и скоро ще духат глухарчета.
 
За 35 години не съм пропуснал тираш без да пусна фиш, колко 2-ки имам хванати, а за 1-ците просто са безброй. Половин заплата давам за тотото, който играй пичели в крайна сметка, а балаците само гледат отстрани и завиждат.
 
За 35 години не съм пропуснал тираш без да пусна фиш, колко 2-ки имам хванати, а за 1-ците просто са безброй. Половин заплата давам за тотото, който играй пичели в крайна сметка, а балаците само гледат отстрани и завиждат.
може ли да видя числата ти Може и на лс
 
Ако има заинтригувани, нека ми пишат на лично и ще се радвам да съставя на всеки по 6 такива числа за една колонка, напълно безплатно !

Дай ми на мен 8 числа за 5 от 35 и четвъртък ще пробвам, че видях късно темата :)
 

Горе