Печели от коментар

vampirekb

New Member
Наскоро се регистирах тука както повечето знаят, но реших да постна един начин от който се печелят добри пари.
Нарича се "Печелене от коментар"

Регистрация

Какво трябва да направите?

Дават ви няколко различни сайта които трябва да прегледате и да оставите коментар.Уловката е че трябва да е на английски.

Ето ви пример:

1. It is an excellent site!
2. I shall advise its all!

Ако се интересувате регистрирайте се уверете сами.
 
От: Печели от коментар

Те това чети ли го?

както и преди написах форума не е за да си спами някои която програма е видял някъде.... тук има 11125 programs listed associateprograms.com/directory/ даите сега някои да вземе да се регне в тях и да си спамне линка тук затова без скриин за плащане ще бъдат делвани съобразено с пожеланото в анкетата... форума не за тази цел....

а ако 10 човека го направят ще създадът 110 000 нови теми .... затова от тук нататък задължително скрииншот...

И от "богатата" информация стигнах до извода, че трябва да с попълват surveys. Какви коментари те гонят? :)
 
От: Печели от коментар

Да извинявам се. Колкото до доказателство за заплащане
awsurveyspayment&#.jpg

На мене ми платиха преди малко със alertpay, но незнам как да покажа моето proof
 
От: От: Печели от коментар

Не е възможно да са ти платили защото аз се регистрирах и най-малката сума за плащане е $75, а на твоята картинка пише $50. Оправи го с фотошоп :D
И не се попълват сървейс, а се посещават някви сайтове и после се пишат 2-3 изречения за това какво мислим за тях. Някои от сайтовете са пак за сървейс и май са през афф линкове, но не всички. Аз попълних всички, които бяха там и сега няма повече какво да правя. Става супер бързо. За няколко минути направих 27 долара :D. А понеже има минимум за плащане, не мога да взема нищо ;) Обаче те щели да добавят нови сървейс или там квото е. Да видим дали ще добавят. Хах.
 
От: От: От: Печели от коментар

Това на картинката не е моето просто от този които ми даде сайта преди време, го помолих за доказателство.Аз не знам как да покажа моето. За тези които са със повече referral's сумата е 50 $, а за начинаещите е 75 $



My A.W.Survey Stats Total Surveys $27 Total Referrals + $1.25 Total Amount $28.25 Total Redeemed - $75 Current Balance $28.25
 

Горе