Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Къде в пирамидата сте вие?

  • Тъмно синьо (71% от човечеството)

    Votes: 7 25.9%
  • Светло синьо (21% от човечеството)

    Votes: 5 18.5%
  • Зелено (7.4% от човечеството)

    Votes: 11 40.7%
  • Жълто (0.7% от човечеството)

    Votes: 4 14.8%

  • Общо гласове
    27
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Не че искам да разваля идилията с "моя е по голям", и респективно темата на автора, но данните от прикачената графика (пирамида), са за конкретна държава и отрасъл по специално.

П.С. не обичам дребния шрифт, може би за това винаги го чета :/

Много ми е чудно как го разбра това от дребния шрифт...
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Не че искам да разваля идилията с "моя е по голям", и респективно темата на автора, но данните от прикачената графика (пирамида), са за конкретна държава и отрасъл по специално.

П.С. не обичам дребния шрифт, може би за това винаги го чета :/

Нали виждаш, че това е Global Wealth Databook

CS не са чак такива алтруисти да дават за всяка страна фул инфо - ако си платиш може и да имаш, а иначе - http://publications.credit-suisse.c...fm?fileid=C26E3824-E868-56E0-CCA04D4BB9B9ADD5

При нас се пада около 16к долара средно богатство на възрастен човек - по интересното е че сме 50/50 между финансово и реално богаство. Добре че са сложили още една колона - медиана на богатството и това вече е най-точна величина пада и е 8.5к долара на възрастен.

А ако скролнете по-надолу ще видите що "братушките" гледат да си бият шута от РФ.
 
Последно редактирано:
От: От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

А ако скролнете по-надолу ще видите що "братушките" гледат да си бият шута от РФ.

Тва изречение също ли е "статистика и факти"?

Жалки сте направо с тези комични опити.

http://ruxpert.ru/Эмиграция_из_России

И с термина "братушки" по-полека, ако обичаш. Няма как американски солташак да ми е братушка.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Със солташак към внука/внучката си се обръщай, ако ще руски, хамерикански или арабски да е, това не е кварталната ти кръчма!
Ти кво правиш в БГ бе мужик, нали с това си присъствие потвърждаваш каквото писах по-горе.
 
От: От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Със солташак към внука/внучката си се обръщай, ако ще руски, хамерикански или арабски да е, това не е кварталната ти кръчма!
Ти кво правиш в БГ бе мужик, нали с това си присъствие потвърждаваш каквото писах по-горе.
Карам колело и се припичам на слънце, солташак.

Кое потвърждавам? В България съм с британския си паспорт (за някои страни като тези в ЕС, например, ми е по-удобно с него). Събира ми се над сезон годишно - топла, евтина и подходяща за каране на колело страна. Харча доста - само ДДС-то ми от закупуваните стоки и услуги надхвърля годишния данък на повечето българи. Но съм гражданин на РФ и си плащам данъците в РФ. Кое потвърждавам - глупостите, които изсмукваш от пръстите си ли?

"Роденият да пълзи не може да лети" (цитат). Така че не ми се бутай за братушка - отклонен си.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Страна(как ти викам вече Англе), та Англе явно вече водката тече в мозъкът ти, че не виждаш как сам оборваш ... в противен случай нямаше да има УК-ски паспорт и да живееш в БГ, а щеше си горд мужик в РФ с "голямо богатство".

Мужик следващият път гледай къде има "" - писах "братушки", никви братя не сте ни то и вие май не знаете какво сте освен сбирщина от стотици етноси, а core руснаците сте угро финни, ама хайде влачете там религия и език от нас българите! Досипи си малко водка и влезни пак в големият филм на руското величие .... ама какво величие нашият чак с УК паспорт и живее в БГ и развива бизнес и богатее на прогнилият запад :) Такава ирония и Достоевски не е писал.
 
От: От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Страна(как ти викам вече Англе), та Англе явно вече водката тече в мозъкът ти, че не виждаш как сам оборваш ... в противен случай нямаше да има УК-ски паспорт и да живееш в БГ, а щеше си горд мужик в РФ с "голямо богатство".

Мужик следващият път гледай къде има "" - писах "братушки", никви братя не сте ни то и вие май не знаете какво сте освен сбирщина от стотици етноси, а core руснаците сте угро финни, ама хайде влачете там религия и език от нас българите! Досипи си малко водка и влезни пак в големият филм на руското величие .... ама какво величие нашият чак с УК паспорт и живее в БГ и развива бизнес и богатее на прогнилият запад :) Такава ирония и Достоевски не е писал.

Еми и аз тва казвам, къв братушка може да си ми ти, солташак такъв?

А манията да пишеш за страни, които изобщо не познаваш, няма как да опознаеш и никога няма да разбереш, освен, че е смешна, е и заблуждаваща. Защото много българи, които бих нарекъл братушки, биха искали да я опознаят, но просто не могат да си го позволят - ниски доходи в страната им, визи за Русия, скъпи хотели при нас и т.н. Та затова само се намесвам, когато ги редиш тези врели-некипели - иначе, естествено, че ми е смешно като те чета.
 
От: От: От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Защото много българи, които бих нарекъл братушки, биха искали да я опознаят, но просто не могат да си го позволят - ниски доходи в страната им, визи за Русия, скъпи хотели при нас и т.н. Та затова само се намесвам, когато ги редиш тези врели-некипели - иначе, естествено, че ми е смешно като те чета.

Нормално е феновете на бялата златка да искат да опознаят Русия и да нямат пари за билет до София даже.

:lol: :lol: :lol:

А другите българите дето имат доходи и могат да си позволят да пътуват по Света, обикновено не искат да опознават Русия.

:lol: :lol: :lol:
 
От: От: От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Нормално е феновете на бялата златка да искат да опознаят Русия и да нямат пари за билет до София даже.

:lol: :lol: :lol:

А другите българите дето имат доходи и могат да си позволят да пътуват по Света, обикновено не искат да опознават Русия.

:lol: :lol: :lol:

Коя е бялата златка? Имаше някакви златки в българския шоубизнес, но не съм запознат коя от тях е искала в Русия - та те не знаеха дори столицата на Белгия (тва е в ЕС). Няма какво да правят при нас, освен ако не издирват да венчосат некой позаспал регионален "олигарх".

Ти като българка, имаща доходи, не искаш да опознаваш Русия? Възможно е. Макар че, като човек, който има сравнително добри средноевропейски доходи, винаги съм смятал пътуването в друга страна за богатство. Не вярвам, че особите с толкова тесногръдо мислене могат да имат добри доходи - но няма да споря - всяка жаба си знае по-добре от мен гьола и принца.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Слушай Чебурашка, ти ли си тоя дето е гласувал за жълтото? Голем предприниматель че ми дойдеш бе олигарх 8)
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Слушай Чебурашка, ти ли си тоя дето е гласувал за жълтото? Голем предприниматель че ми дойдеш бе олигарх 8)

БГ–нацито се навре и тук...

Споко, тъпунгер, не се шашкай. Нямам право да гласувам в България.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Колхозник ти събу ли си калните ботуши преди да влезеш тук?
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Па ти си се отрезал кат дъска, съдейки по епитетите. Кво да те жаля?
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Хубава пирамида. Показва, че в България не сме чак толкова кофти. Повечето хора са между зеленото и светло синьото.

Честно казано съм изненадан от жълтото, $1 мил не е толкова голяма сума, ако смятаме net worth, а говорим за само 0,7% от населението на планетата, интересно.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

Па мен ме нема на картата.
 
От: Пирамида на глобалното богатство. Къде сте вие?

aYeKqb2_460s_v1.jpg
 

Горе