Предлагам: Писане и пренаписване на статии

hrisiwrite

Member
Рейтинг - 71.4%
5   2   0
Здравейте,

Предлагам услугите си за писане и пренаписване на статии. Занимавам се с това от дълго време, работила съм за няколко сайта и доста отделни работодатели, в момента настоящата ми работа е свързана с това, но си търся и нещо допълнително.

Накратко - за онези, които решат да се възползват от услугите ми:
- освен с писане и пренаписване, имам желание да се занимавам и с нещо различно, но сходно - поддържане на ФБ страница, писане на описания, субтитри и други подобни, би ми било интересно да опитам нещо, с което досега не съм се занимавала, да се уча и да трупам опит;
- ако някой поиска, мога да изпратя мои примерни неща, но предлагам и следния вариант - примерна статия, която не се заплаща и която ще определи дали ще започнем да работим заедно;
- цена на писане на статия: 100 думи - 3 лв, 200 думи - 6 лв и т.н. 300 думи - 9 лв, 400 думи - 12 лв, 500 думи - 15 лв и т.н.;
- цена за пренаписване на статия с готов изпратен линк - 100 думи - 1.50, 200 думи - 3 лв, 300 думи - 4.50 лв; 400 думи - 6 лв и т.н.
- пиша само на български език;
- статиите ми са с над 90% уникалност;
- плащане - по банков път или Еконт.
И така, ако някой прояви интерес, моля да се свърже с мен чрез лично съобщение. Ще опитам да дам бърз, точен и ясен отговор. Благодаря за вниманието! :)
 
Последно редактирано:
Здравей,
имам нужда от статии за дамски сайт, вероятно се сещаш - нищо сложно. Даже в момента си мисля да подготвя един по-голям пакет като бройка. Можеш ли да ми изпратиш твои статии, за да видя как пишеш? След това можем да обсъдим какъв брой би могла да поемеш.
 
Здравейте, ако някой има нужда от пакет статии/краткосрочен ангажимент, в момента съм свободна. :)
 
Привет, може ли да се свържеш с мен по скайп talov042, ще имам доста работа :)
Здравейте, в момента не мога да поема повече ангажименти, имам ви предвид, когато се поосвободя. :)
 
Здравейте, ако някой има нужда от пакет статии/краткосрочен ангажимент, в момента съм свободна. :)
 

Горе