Предлагам: Писане на качествени статии на български език

Aglaq

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте, пускам нова тема с услугите, които предлагам (старата вече е в архива):
  • Описания на продукти за онлайн магазини.
  • Въвеждане на данни;
  • Качване на продукти в онлайн магазини;
  • Писане на статии.
Писане на статии

Получавате уникална статия, съобразена с вашите изисквания. За цени, моля посетете сайта в подписа ми.

Описания на продукти за онлайн магазини.

Изготвяне на качествени продуктови описания за онлайн магазини.

Въвеждане на данни. Тази услуга предполага въвеждане на информация от книжен носител в специализиран софтуер (например счетоводен и пр.) или по друг начин "наливане" на данни. За повече информация, моля напишете ми съобщение!

При дългосрочни ангажименти и желание от ваша страна, може да сключим договор за изпълнение на услугата.

Приемам плащане с ePaу, EasyPay, Еконт или банков превод.

Ако имате допълнителни въпроси:

petqmivanova [маймунка] gmail точка com

Предпочитаният от мен начин за комуникация е имейл.
 
Последно редактирано:
От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, с удоволствие ви съобщавам, че към услугите, които предлагам се добавя и счетоводна тематика. За статиите в нея ще отговаря практикуващ счетоводител. Може да я намерите на имейл lorita_vi @ abv.bg.

Успешен ден!
 
От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, считано от утре (15-ти) излизам в почивка за 10 дни. През това време няма да отговарям на запитвания и да приемам нови поръчки. Ако желаете да се свържете с мен, пишете ми на имейл адреса, при първа възможност ще отговоря.

Хубав ден!
 
От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, към услугите, които предлагам добавям и създаване на описания на продукти. Цената на тази услуга е по договаряне.

Хубава неделя!
 
От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, имам удоволствието да ви споделя, че добавям още една услуга към дейността си. Това е "въвеждане на данни". Може да става въпрос за прехвърляне на данни от едно място на друго в интернет пространството или за качване на информацията от книжен носител в специализиран софтуер.

За повече информация, моля напишете ми съобщение!

petqmivanova @ gmail.com или ЛС

Предпочитаният от мен начин за комуникация е имейл.
 
Последно редактирано:
От: Писане на качествени статии на български език

Заповядайте да разгледате обновения ми блог http://aglaq.blogspot.com/! В него съм качила малка част от статиите и сайтовете, за които се отнасят. Ще се радвам да споделите мнение!
 
От: От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, разгледах блога. Определено ми допадат статиите :)
 
От: От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, разгледах блога. Определено ми допадат статиите :)

Много се радвам!
 
От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, имате интересни статии в блога. Успех!
-- Г.

Благодаря!
 
От: Писане на качествени статии на български език

За много години!!! Пожелавам ви много здраве и сили за постигане на мечтите!

След кратка почивка продължавам с изпълнение на поръчките.
 
От: Писане на качествени статии на български език

Доволен съм много от статиите на счетоводна тематика, написани от колежката - счетоводител. Препоръчвам!
 
От: Писане на качествени статии на български език

Доволен съм много от статиите на счетоводна тематика, написани от колежката - счетоводител. Препоръчвам!

Много се радвам, че са Ви харесали! За нас беше удоволствие да работим с толкова коректен клиент!

До нови срещи!
 
От: Писане на качествени статии на български език

Колежке писал съм ти на скайп и нямам отговор повече от 24 часа, това прави лошо впечателение. Ако не отговавяш на скайп, по - добре го махни от контактите.
 

Горе