Предлагам: Писане на качествени статии на български език

От: Писане на качествени статии на български език

интересувам се от контент със финансова насоченост, ако може да ми помогнеш моля дай ми един мейл на лично съобщение за да дам подробности
 
От: Писане на качествени статии на български език

Колежке писал съм ти на скайп и нямам отговор повече от 24 часа, това прави лошо впечателение. Ако не отговавяш на скайп, по - добре го махни от контактите.
Здравейте, извинете за неудобството, моля, пишете ми на мейла! Скайп контактът ще бъде премахнат.
 
Последно редактирано:
От: Писане на качествени статии на български език

интересувам се от контент със финансова насоченост, ако може да ми помогнеш моля дай ми един мейл на лично съобщение за да дам подробности

Пишете ми на [email protected].
 
От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, от какви точно показатели се влияе цената за "Описания на продукти за онлайн магазини"? Пишете ли материали за сайтове от рода на "За Нас", "Начало".....? Благодаря предварително!
 
От: Писане на качествени статии на български език

Благодаря за отговора! Все още нямам право на лично съобщение. Ще пиша отново когато наближи момента да се "случат" нещата :)
 
От: Писане на качествени статии на български език

Благодаря за отговора! Все още нямам право на лично съобщение. Ще пиша отново когато наближи момента да се "случат" нещата :)

Моля!
Винаги може да ми пишете на имейла.
 
От: Писане на качествени статии на български език

Добро утро! Свободна съм за нови поръчки. За повече информация, моля, пишете ми на petqmivanova [@] gmail.com.
 
От: Писане на качествени статии на български език

Свободна съм за нови поръчки. За повече информация, моля, пишете ми на petqmivanova [@] gmail.com или на ЛС.
 
От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, търсим хора, които да пишат статии за нашия сайт - franchising.bg - Българската франчайз медия. Искаме да публикуваме по една статия на ден, а темите, на които сме се спрели са: Бизнес (новини от бизнеса - свят и България); Франчайз (нови франчайзи в България, тенденции на този тип бизнес по света); Успешни истории на хора от различни браншове; Lifestyle - неща от свободното време - хоби, кино, книги, здраве, но пак съобразени с цялата тематика на сайта; и последната сме я нарекли Wierd - това са шантави и забавни факти и новини. В нашата fecebook страница може да погледнете какъв тип информация търсим /там постовете са ни по тези теми/.Мога да помогна с източници. Ще се радвам да се отзовете! Благодаря
 
От: От: Писане на качествени статии на български език

Здравейте, търсим хора, които да пишат статии за нашия сайт - franchising.bg - Българската франчайз медия. Искаме да публикуваме по една статия на ден, а темите, на които сме се спрели са: Бизнес (новини от бизнеса - свят и България); Франчайз (нови франчайзи в България, тенденции на този тип бизнес по света); Успешни истории на хора от различни браншове; Lifestyle - неща от свободното време - хоби, кино, книги, здраве, но пак съобразени с цялата тематика на сайта; и последната сме я нарекли Wierd - това са шантави и забавни факти и новини. В нашата fecebook страница може да погледнете какъв тип информация търсим /там постовете са ни по тези теми/.Мога да помогна с източници. Ще се радвам да се отзовете! Благодаря

Здравейте, благодаря за интереса. Към момента нямам възможност да поема поръчката, а и в близко бъдеще не се очертава да бъда свободна.

Поздрави!
 
Получих наистина силна статия, SEO оптимизирана по ключови думи и грамотно написана. Благодарен съм на автора!
 
Здравейте, колеги! Добавям към услугите си изготвяне на SEO статии. Оптимизацията на текста става с анализ на ключови думи и фрази според желанията на клиента. Резултатът - качествен текст, съдържащ достоверна информация и ключови думи/фрази при запазване на структурата. Лесен за четене от потребители и роботи:) За цени - към сайта в подписа ми.
 
Последно редактирано:
Здравейте, след цялата истерия покрай промените на регламента за защита на личните данни, е време отново да се заловим за работа. Предлагам качествени продуктови описания и статии на най-различна тематика. Повече информация може да получите на лично съобщение или да видите на моя сайт.
 
Очаквам Ви на имейл [email protected] :) Ако имате нужда от статии, продуктови описания, текстове за категории, въвеждане на данни, качване на продукти, аз съм насреща.
 
Здравейте, специално предложение: -20% отстъпка при поръчка на повече от 20 статии или над 100 продуктови описания, както и -10% за по-малки поръчки. Информация и въпроси - на ЛС. Повече за мен може да видите в първия линк от подписа ми :)
 

Горе