Писане на качествени статии

Aglaq

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте, реших да събера в една тема всички услуги, които предлагам. А те са:

  • Писане на уникални статии;
  • Пренаписване на статии;

Всички услуги се отнасят за текстове на български език.

Пиша статии на най-различни теми. Те са 100% уникални, проверявам ги с Адвего плагиатус.

Цените за написване са:
100-200 думи - 2,50 лв.
200-300 думи - 3,50 лв.
300-400 думи - 4,50 лв.
400-500 думи - 5,50 лв. и т.н.

Пренаписването може да включва:
  • изпратен от вас текст, който преработвам до достигане на процент уникалност над 90% или
  • посочвате точното място в интернет пространството, от което мога да видя текста, който искате да се пренапише.

Цените за пренаписване на статия са 1/2 от тази за написване.


Приемам плащане с ePaу, банков превод и краен случай PayPal.

За по-сложни, обемни или спешни поръчки - цени по договаряне!

Ако имате допълнителни въпроси:

petqmivanova @ gmail.com;
ЛС или скайп petq884
 
Последно редактирано:
От: Писане на качествени статии

Много коректна и точна колежка, препоръчвам я!
 
От: Писане на качествени статии

Здравейте, остава още един месец, в който може да поръчате статии на промоционалните цени, обявени в първия пост. На разположение съм за въпроси и заявки на посочените координати.

Хубав ден!
 
От: Писане на качествени статии

Здравей, прочетох повечето от статиите ти, аз също пиша и ми стана любопитно. Тематиката, към която си се насочила е много интересна, пишеш много увлекателно, браво! Всъщност, забелязах няколко малки грешки и неща, които ме подразниха в текстовете, но щом статиите вече са публикувани, значи няма нещо толкова фрапиращо.
Пожелавам ти успех и много поръчки! .. :)
 
От: Писане на качествени статии

Здравейте, остава още малко време до края на промоцията! Ако желаете да се възползвате от промоционалните цени, може да го направите до 21.06, след това ще бъдат променени.

В момента мога да приема само поръчки, които не са спешни. Тяхното изпълнение ще бъде уточнено индивидуално с всеки.

Хубав ден!
 
От: Писане на качествени статии

Здравейте, след дъъъългата промоция, която беше валидна, цените на услугите, които предлагам са променени. Тези промени ще видите началото на темата.
 

Горе