Писане на статии или нещо подобно

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Няма какво да правя през свободното си време и искам да го улатня с нещо.За това предлагам написване на статии или нещо подобно срещу минимално заплащане.
 
От: Писане на статии или нещо подобно

Ако това го правиш за себе си ще изкараш повече пари. Защо се страхуваш да опиташ? Даже после ще имаш още повече свободно време, защото няма да се налага да ходиш на работа :)

По принцип писането на статии е нелогично да се върши за "минимално заплащане", защото ако го вършиш за себе си, дори и да не е с кой знае какво качество, съществува потенциал за печалба, който е значително повече от „минимално заплащане“.
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии или нещо подобно

Забравих да уточня, че мога да пиша статии на български език само ;)
 
От: От: Писане на статии или нещо подобно

Ако това го правиш за себе си ще изкараш повече пари. Защо се страхуваш да опиташ? Даже после ще имаш още повече свободно време, защото няма да се налага да ходиш на работа :)

По принцип писането на статии е нелогично да се върши за "минимално заплащане", защото ако го вършиш за себе си, дори и да не е с кой знае какво качество, съществува потенциал за печалба, който е значително повече от „минимално заплащане“.

В момента имам доста работи, които да мисля като например кандидатстудентски изпити и просто през малкото си свободно време искам да върша нещо, което ми харесва и което ще ме разтовари ;)
 
От: Писане на статии или нещо подобно

Ето и цените на статиите:

до 500 думи - 5 лв
от 500 до 900 - 10 лв
от 900 до 1450 - 15 лв
от 1450 до 2000 - 20 лв
над 2000 - 25 лв

Плащането става посредством PayPal !
 
От: Писане на статии или нещо подобно

бате сериозно ако това ти е минималното заплащане - евала цениш си труда
 
От: Писане на статии или нещо подобно

Има предвид, че е скъпо. По какви теми можеш да пишеш статии
 
От: Писане на статии или нещо подобно

Ами почти всичко, който го интересува пита и аз му казвам дали мога или не!А за цената мисля, че не е скъпо, защото като разглеждах из нета цените варират като моите но с доста по малко думи
 
От: Писане на статии или нещо подобно

TaloV не им се връзвай. Твоя труд - твоята цена. Това че повечето уебмастъри в България не си ценят труда и работят на безценица си е лично техен проблем. И според мен не е висока цената. А в крайна сметка - високо ви е - не поръчвате...
 
От: Писане на статии или нещо подобно

talov не им се връзвай. Твоя труд - твоята цена. Това че повечето уебмастъри в България не си ценят труда и работят на безценица си е лично техен проблем. И според мен не е висока цената. А в крайна сметка - високо ви е - не поръчвате...

Благодаря за думите ;)
 
От: Писане на статии или нещо подобно

И аз съм готов да пиша статий,
ако има желаещи да ми пратят ЛС.
(1000 думи - 5 лева ) (категорията няма значение)
 

Горе