Търся: Писане на статии и добавяне на продукти в онлайн магазини

katerina.martinova

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте!

Търся работа като автор на статии и добавяне на продукти в онлайн магазини. Разполагам със солидни познания и умения, които могат да бъдат от полза за Вашата компания.

Образование и опит:

  • Завършила съм магистратура и следдипломна квалификация по Психология и Психотерапия, което ми дава задълбочени познания в областта и способността да се справям с разнообразни теми.
  • През годините съм се занимавала с писане на курсови и дипломни работи, което е допринесло за развитието на моите умения в писането и гарантира грамотността ми на много високо ниво.
  • Имам опит в обработването на изображения, което ми позволява да създавам атрактивни визуализации за статии и продукти в онлайн магазини.
Умения:

  • Отлични умения за комуникация и сътрудничество с екипи.
  • Способност да пиша на разнообразни теми и да адаптирам стила си според изискванията на аудиторията.
  • Внимание към детайлите и способност да работя в срок и под натиск.
Ако считате, че моите умения и опит са подходящи за Вашата компания, моля, не се колебайте да се свържете с мен. Готова съм да обсъдя възможностите за сътрудничество и да предоставя допълнителна информация или примери за моите предишни проекти.

Благодаря Ви за вниманието
 

Горе