Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Keiti

Active Member
Рейтинг - 98.6%
70   1   0
На вашето внимание, новата ми услуга – писане на статии и публикуване на статии в сайт с разнообразна тематика.
Сайтът е с PR над 2. Има прилежаща страница във Фейсбук. Категориите са: здраве, медицина, спорт, диети, туризъм и пътувания, мода и стил, за дома, LIFESTYLE, забавления, автомобили, технологии, психология и т.н., и т.н.


Изисквания:

Статиите ги пиша само аз, като гарантирам смислено и качествено съдържание, 100% уникалност, увлекателен стил, креативно и интересно представяне.
Дължина на тема минимум 350 думи.
Приложени два изходящи линка.


Цени на услугата:

Писане на статия – 5,00 лв
Публикуване на статия – 5,00 лв.
Писане на статия с два линка и публикуването й в конкретната категория към сайта – 10,00 лв.

За повече информация пишете ми на ЛС, skype: keiti821;
e-mail: [email protected]
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Ако предлагаш ревю, едно за мен. Но първата ми забележка, е цената. Прекалено висока!
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Отговорих на ЛС.

По отношение на цената - водя се по конкуренцията. Нямам намерение да подбивам чуждите цени:) При това предлагам по-голямо съдържание за същите пари.

Все пак всеки си преценява, какво търси, за какво ще влага средствата си и колко му струва трудът:wink:
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Също отговорих на ЛС, дано не съм бил разбран погрешно.
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Колегата ме подсети, пропуснала съм да спомена, че става дума за Моя сайт.

Нека и тук да уточня - размерът на тема е над 350 думи (като в повечето случай са си поне 600 думи и дори над). Така, че цената си е съвсем Земна:wink:

Ако някой има други въпроси или забележи пропуск в уточненията, моля да ми пише:)
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

много бавно зарежда сайта , явно има временно проблем с нета
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

До сега сайта е зареждал много добре, дори отлично бих казала. След като го споменахте проверих и действително има забавяне. Причините може да са:

1) Не зная, от къде сте Вие и как отваряте сайта, но при нас има буря и действително бавно зарежда страниците, но не само на Моя сайт;

2) От няколко дни получавам и-мейли от доставчика на хостинг услугата, за планирана профилактика.

3) Дори да не е една от споменатите причини, гарантирам, че проблемът ще бъде отстранен. След като приключи плануваната профилактика ще проверя, какво се случва с доставчика на хостинг услугата.

Благодаря за забележката!
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

само казвам , и при мен има забавяне на нета и на моите сайтове и на други сайтове . Явно има голям проблем някъде .
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Но първата ми забележка, е цената. Прекалено висока!

Това въобще не е вярно. Цената не е "прекалено висока", а напротив - прекалено ниска, бих казал аз. Какво искате вие - да вземате без пари?

Качеството струва пари и трябва да се уважава!
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Цената си е супер , като ми се оправи нета ще разгледам и сайта , че ще искам няколко статии
Даже вече тръгна и зареждането на сайта
 
Последно редактирано:
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

И като се върнахме пак на въпроса за цената, получих запитване на ЛС - "За колко време важи публикация".
Отговорът ми е Неограничено. Щом веднъж е купена статия с два линка, тя остава, докато съществува сайта.

Ако имате и други въпроси, мнения, забележки, коментари, Поръчки оставам на разположение:)
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Тъй като имам желание да си поръчам статии за написване, но нещо не останаха сайтове в които да не съм публикувал, давам един съвет, не само към Keiti, а и към другите копирайтъри - направете си база със сайтове на колегите и ги попълвайте редовно от различни ниши, договорете си комисионни и цени за публикуване в тези сайтове и направо предлагайте копирайтинг за списък със сайтове :)

Иначе и аз съм доволен от услугите на Keiti :)

ако мнението ми е отхвърлено, поста да се счита за up :)
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

А предлагате ли на други хора да превеждат и да пишат статии срещу заплащане?
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Благодаря за препоръката, vlad0, ще помисля върху предложението/идеята ти:)

Аз също съм доволна от работата с теб и знаеш, че може да разчиташ отново и когато имаш нужда:wink:
 
От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

А предлагате ли на други хора да превеждат и да пишат статии срещу заплащане?

Извинявам се, Daisy, не разбрах въпроса?! Търсите си някой, който да ви превежда ли, защото аз предлагам и написване на статии срещу заплащане:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=55883&p=646699#post646699
 
Последно редактирано:
От: От: Писане на статии и публикуване в сайт с разнообразна тематика

Здравейте, търся копирайтър за написване на материали към страница за фотография. По-точно - написване на съдържание на About me уеб страница, описания на предлагани услуги и продукти, и т.н.
 
Последно редактирано:

Горе