Търся: Писане на статии на български и английски

katsar0v

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Търся някой който да може да напише няколко статии за мен, някои от темите са:
  • Анализ на данни и Data Science
  • Project Jupyter
  • WordPress
  • JavaScript / TypeScript Frameworks
Темите не са лесни, нужен е добър рисърч (тук бих могъл да помогна), за това ми трябва някой който има някакъв опит в горепосочените теми. Разбира се не е нужно да имате опит във всички теми или да пишете статии за всички от изброените.

Статии ми трябват и на английски и на български език :)

Пишете ми на лично с някаква цена и какъв опит с тези теми сте имали.
 
Последно редактирано:
Мога да помагам с Wordpress темите, че са по-лесни, за другите няма да имам време със сигурност :) За Wp темите може срещу линк размяна или друга взаимна помощ каквато прецениш че заслужава за дадената статия :d
 
Мога да помагам с Wordpress темите, че са по-лесни, за другите няма да имам време със сигурност За Wp темите може срещу линк размяна или друга взаимна помощ каквато прецениш че заслужава за дадената статия :d
Пиши ми на ЛС с примерни твоите статии и какво би желал в замяна, може и линк от почти 10 годишен домейн да получиш ;)
 
Мисля, че всеки сам е свободен да реши от кой да поръча или на кой да даде задачки, самонавирането, не говори добре Христова!
Спрете да се боричкате като малки деца,по-умният би следвало да отстъпи, а в момента и двете си направихте доста негативна реклама..........
 

Горе