Писане на статии, редакция на статии, измисляне на слогани, рими...

yra

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Педлагам следните услуги на съответните цени:

Статии:


теми:
пътеписи и туризъм, рецензии на филми и книги, здравни съвети, автентичен фолклор, православие и други...

цени:
250 думи - 2,5лв. срок 48 часа.
250 думи - 3,0лв. срок 24 часа.
250 думи - 5,0лв. срок под 12 часа.

Редакция на статии - граматически корекции, стилистични корекции:

250 думи - 0,5лв. срок 48 часа.
250 думи - 1,0лв. срок 24 часа.
250 думи - 2,5лв. срок под 12 часа.

Слогани:
5,0лв. на слоган (максимум 15 думи) - срок 48 часа.

Рими:
2,5лв на куплет от три строфи - срок 48 часа.

Условия:

  • Цените на статиите падат при постоянни/ритмични поръчки. Не важи за рими, слогани и редакции.
  • Сроковете се спазват и не се променят в движение, дори и да се увеличи заплащането за поръчката.
  • Възможност за предаване на статията на два езика - български и англииски - цената на поръчката се умножава по 1,5.
  • За да се поддържа нивото на качеството постоянно не приемам повече от четири поръчки за писане на 24 часа и повече от 10 за редакция на 24 часа.
  • За слогани и рими ще се изисква допълнителна информация от клиентите, ако такава не бъде предоставена или бъде отказана - поръчката отпада по вина на клиента.
  • Препоръчително е предването и приемането на готовата работа да става на лична среща поне първите няколко пъти в началото на съвместната ни работа. Работата ще бъде предоставена за преглед на хард копие и ако удоволетворява очакванията на клиента - ще му бъде предоставена и на електронен носител.
Можете да пишете тук, но най-добре е да ми пишете директно на имейл:
jordan.radunchev<при>gmail<точка>ком
 
От: Писане на статии, редакция на статии, измисляне на слогани, рими...

Здравей,
не че се заяждам, ама ако ти както си от София приемеш поръчка от Велинград, как точно ще стане предаването й в края? Принципно това е чудесно, но не е изпълнимо, да не говорим, че повечето хора, на които се пишат статии са заети и нямат много време да метлосват. :)
 
От: Писане на статии, редакция на статии, измисляне на слогани, рими...

метлосват. :)
очарвателна думичка - не бях я чувал скоро, ма ме напъна смях сега.. :)

По обявата: причини, поради които маркетингът на офертата sucks:
- Тва със срещите;
- В тая среда знакът за десетична точка е друг, не е запетая;
- Няма посочени начини за разплащания;

ПС: Спамът ми е добронамерен. Ако авторът земе да ми се дърви (както често се случва), мога и да се заядъ качественНо...
 
От: Писане на статии, редакция на статии, измисляне на слогани, рими...

Благодаря за критиката. Написано е, че е само "перпоръчително" предаването да става на среща. Ако отсрещната страна вдъхва доверие, условието естествено отпада.

Noke, харесваш ми. Но нямам навик да хабя сили в "надприказване" по форумите. И за това сега ще си редактирам мнението и ще продължа нататък... ти си остани със здраве.

Ако тук има сериозни хора, които се интересуват от качествено свършена работа, а не от "дървене" и прочие добронамерен спам- посочил съм имейл, на който може на спокойствие от подобни елементи да обсъдим детайли по съвместната работа. Благодаря.
 
Последно редактирано:
От: От: Писане на статии, редакция на статии, измисляне на слогани, рими...

Мерси за дългото обяснение. Подобна реакция е мечтата на всеки форумен хейтър. Пък аз даже не хейтвах на практика.. Просто не бях прекалено любезен.

Се пак евентуалните клиенти вече имат възможност да си съставят по-детайлно мнение за юзър с 2 поста :lol:
ЕДИТ: А, той зе че го изтри...
 
От: От: От: Писане на статии, редакция на статии, измисляне на слогани, рими...

ЕДИТ: А, той зе че го изтри...

Еее, Noke, ползвай цитатите друг път - направо лишаваш, редовните си читатели като мен, от удоволствието от четенето

Към автора - възможно ли е да пуснете линк към ваша работа, една-две статии? Ще улесните доста потенциалните клиенти. Ще се обоснова - ползвал съм услуги на хора от форума и съм изключително доволен. Като качество, бързина, начин на предаване и на чувствително по-ниска цена. Не съм единствения. За да се спра на вашата оферта действително ми е необходимо нещо, което да ме убеди, че по-високата цена, по-дългите срокове и евентуалните неудобства при плащането респ. получаването на материала си струват.

М др изброените ниши имат своето добро търсене, така че пожелавам успех с обявата!
 

Горе