Писане на статии, текстове, публикуване на съдържание

999888

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търся човек, който да създава и публикува съдържание в няколко мои сайта. Работата не е ежедневна - периодите ще уточним допълнително. Освен това необходимо да създава и публикува обяви в определени външни сайтове. С фирми не работя (освен ако издават опростени фактури) - само физически лица. Подписваме договор за услуги (т.нар. граждански).

който се интересува нека пише на ЛС - хубаво е д асподели ако има подобен опит. Пишете си и цената:

4 WP форума (сега прзни). По една не много дълга статия с определени кл. думи на две седмици да се публикува във всеки от тях.
публикуване на обяви - по една обява с опрределени кл. думи веднъж седмично в 20 сайта за безпалтни обяви. Където нямаме акаунти се създват
1 ФБ страница - 1 път седмично по 1-2 статии с определена тематика (тук ще дам откъде да се вземат, но ще трябва да се модифицират.

поздрави
Димо
 
От: Писане на статии, текстове, публикуване на съдържание

Здравейте!
Интересувам се от обявата Ви, но все още не мога да пиша лични съобщения. Дали може да ми оставите e-mail за връзка, ако позицията е все още свободна?
Хубав и усмихнат ден!
Поздрави,
Илина Костова
 
От: Писане на статии, текстове, публикуване на съдържание

Аз също се интересувам от работата. Изпратих Ви лично съобщение.
 
От: Писане на статии, текстове, публикуване на съдържание

И аз проявявам интерес. Не ми е разрешено да пиша лични съобщения. Моля оставете мейл за връзка!
 
От: Писане на статии, текстове, публикуване на съдържание

Писах Ви на лично.
 

Горе