Писане на статий

HauBeH

New Member
Значи днес разбрах, че има и такава "услуга".Искам да намеря тука някаква работа на майка, та ми трябва сайт, който да е задължително на български.Няма значение от плащането, но да го има :p
 
От: Писане на статий

Не стана ясно?
Майка ти иска сайт за писане на статии?
Майка ти иска да и се пишат статии?
Или искаш да намериш работа на майка си да пише статии?
 
От: Писане на статий

За български сайтове незнам,но английски има много.Занимавал съм с това преди година.Печели се около 2.5-10$ за статия.Най-добри са Associated Content.Статията трябва да е над 400 думи и уникална(да е минал успешно copyscape).
Скоро може да публикувам тоя метод тук.Оба4е е malko BlackHat.
 
От: Писане на статий

За български сайтове незнам,но английски има много.Занимавал съм с това преди година.Печели се около 2.5-10$ за статия.Най-добри са Associated Content.Статията трябва да е над 400 думи и уникална(да е минал успешно copyscape).
Скоро може да публикувам тоя метод тук.Оба4е е malko BlackHat.

здравей,

добре дошъл във форума. Само едно нещо не разбрах в поста ти защо този метод е BlackHAt?
 
От: Писане на статий

За български сайтове незнам,но английски има много.Занимавал съм с това преди година.Печели се около 2.5-10$ за статия.Най-добри са Associated Content.Статията трябва да е над 400 думи и уникална(да е минал успешно copyscape).
Скоро може да публикувам тоя метод тук.Оба4е е malko BlackHat.
Ще ми бъде много интересно да споделиш за този метод.
 
От: Писане на статий

По-добре е да го обясня в ноба тема (дълъг е доста)
BlackHat защото трябва да се правиш че си от USA за да ти плащат веднага.
Трябва да имаш 5-10 акаунта , да хакваш Пеипал(понеже след 500$ ти искат tax ID) и последно да си генерираш fake visitors.
Но и без тези техники ще изкарваш добри пари.
мерси за доброто посрещане.днес ми е първи ден тук
 
От: Писане на статий

По-добре е да го обясня в ноба тема (дълъг е доста)
BlackHat защото трябва да се правиш че си от USA за да ти плащат веднага.
Трябва да имаш 5-10 акаунта , да хакваш Пеипал(понеже след 500$ ти искат tax ID) и последно да си генерираш fake visitors.
Но и без тези техники ще изкарваш добри пари.
мерси за доброто посрещане.днес ми е първи ден тук
Да наистина ще е по-добре да направиш нова тема. Много интересно как хакваш PayPal и защо ти искат tax ID след определена сума.
 

Горе