Търся: Писане на текстове за уеб сайт

cellbg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,
трябват ни хора, които да пишат текстове за уеб сайт на добра цена.
Моля, ако някой има желание и мотивация нека да ми пише в лични съобщения направо на бройка - цена. И на ден колко може да пише.

Критерии:
всяка статия по 150 думи
общо 500 статии

Поздрави,
Людмил
 
Благодаря! Ще приемам оферти до утре в 12:00ч. и след това ще изберем един от кандидатите за съвместната ни работа.

Поздрави,
Людмил
 
Колеги,
благодаря Ви за проявения интерес. Събрахме достатъчно оферти и смятаме да продължим работа с двама от колегите. Благодаря за офертите!

Поздрави,
Людмил
 
Тия двама колеги ще да са получили обратна връзка за разлика от останалите?
 
  • Like
Реакции: Eris
Направо се чудя как да отговоря на това съобщение за "тия двамата" ....... ?
Идеята бе друга. Можеше един културен еднозначен отговор от твоя страна да получи всеки един, който е изразил желание да работите заедно :)
 
Идеята беше да дам обратна връзка, нали ? Е, има по-горе в описанието на темата-повод да ми пишете.
Отново не разбирам "тия и ония" какво трябва да означава ?
 
Cellbg Вашият коментар е неразбираемия. Човекът иска да каже, че е можело да отговорите на всеки, който си е направил труда да Ви пише поне с една или две думи, а не само на двамата избрани.
 
Аман от излишен спам.
1. Отварям тема.
2. Всички започват да пишат какви са цените, които предлагат за критериите, които предварително съм задал.
3. Избираме най-изгодните за нашия клиент предложения.
4. Пиша ви обратна връзка тук в темата, която съм отворил и чрез която вие сте се свързали с мен.
5. Започвате да спамите ненужно
 

Горе