Писане на E-Book. Има ли почва у нас?

Fishy

New Member
Здравейте,

смятам да напиша едно малко книжле на темата, на която е новият ми проект с цел реклама, но се чудя дали в България някой чете каквото и да било. :?

Моля кажете си мнението по въпроса :)

Весела Коледа!
 
Да, и за да им покажеш че и ти си играч ще си сложиш вътре афилиейт линкове. Така ако е фри и добра ще бъде налинквана от много webmasters, които са в в нишата. Примерно ако си за онлайн дейтинг. Но има и още много опции.

:wink:
 
Според мен в бг може да се продават електронни книги. Трябва ти книга, която предлага решение на проблем и много добра страница, която продава книгата.

Аз продавам в бг, не е книги, но скоро мисля и моя книга да продавам.
 
Благодаря ви за коментарите :!:

Не съм се и замислял за продажба на книгата. По-скоро си я представях като метод за реклама на сайта ми :) .


Още един въпрос:
Кой според вас е по-добър начин за разпространяване- p2p или просто да сложа линк на сайта ми?


Благодаря ви още веднъж!
 
Според мен е най-добре да даваш книгата безплатно срещу абонамент за мейллинга ти :)

Т.е. въвеждат си имейла, за дполучават всеки месец писма от теб с новите ти предложения и след като потвърдят имейла си им даваш страница от където да си изтеглят книгата :wink:
 
Руми каза:
Според мен е най-добре да даваш книгата безплатно срещу абонамент за мейллинга ти :)

Т.е. въвеждат си имейла, за дполучават всеки месец писма от теб с новите ти предложения и след като потвърдят имейла си им даваш страница от където да си изтеглят книгата :wink:

Мда. Това също е много добро предложение. Благодаря ти много!
 

Горе