Писане, превод и пренаписване на статии!

Lilacor

New Member
Рейтинг - 100%
38   0   0
Здравейте,

Предлагам евтини копирайтинг услуги. В тях влизат: писане на статии на всякаква тематика, преводи от английски на български език (по предоставен източник - линк или текстов файл), както и пренаписване (уникализиране) на тестове на български език със SEO цел (а и не само :) - вие решавате).

Ето някои ориентировъчни цени за превод и пренаписване на статии:

  1. Кратка статия (до 150 думи) - 3 лв за превод, 2 лв за пренаписване;
  2. Средна статия (160 - 300 думи) - 5 лв за превод, 3.50 лв за пренаписване;
  3. Дълга статия (310 - 450 думи) - 7 лв за превод, 5 лв за уникализиране.
И сега добрата новина за всички с по-ограничени бюджети - отстъпките за количество, които никак не са малки.

ВАЖНО: Не приемам заявки за написване на по-малко от 20 статии!

При поръчка на пакет от 20 статии - 20% отстъпка. За 50 статии - 30%. Какво означава това на практика? Нека разгледаме най-евтиния вариант, т.е. минималната възможна поръчка. При интерес към

20 броя кратки статии * 3 лв = 60 лв - 20% = 48 лв (по 2.40 лв на статия). Същата поръчка, но за 50 кратки статии, излиза не 150 лв, а само 105 лв (по 2 лв на статия) ;)

За писане на статии на абонаментен принцип - още предвидени отстъпки!

За справки и поръчли - на ЛС или по Скайп. Приемам плащане по банков път или най-добре през Paypal.

Капаро - по договаряне. Благодаря за вниманието!
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

мда на мен човек от форума за който чух похвали ми иска $4 да ми напише оригинална статия която продава продукт 500 думи,не нищо против човека ама ..........
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

мда на мен човек от форума за който чух похвали ми иска $4 да ми напише оригинална статия която продава продукт 500 думи,не нищо против човека ама ..........

Съгласна съм с многоточието!

Можеш да outsource-ваш към някоя братска държава от Третия свят или да твориш сам. :)
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

От дечурлига, като AssA и martyyy, не можеш да очакваш адекватно мнение.
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

При заявка за 50 броя дълги статии (310 - 450 думи) цената е 245 лв. Вие можете да поръчате и 150 на броя къси статии (по 150 думи), това няма значение за мен. Тогава сметката показва, че за 150 броя статии по 150 думи, вие ще платите пак 245 лв, което е по 1.63 лв на статия от 150 думи. Не виждам какво му е неизгодното :)

Да, отстъпките влизат в сила и са големи само за големи поръчки, но така е навсякъде - дългосрочност на ангажимента срещу отстъпка в цената. Опитът ми е над 2 годишен, знам как вървят цените за качествен контент.

Освен това, ако искате да поръчвате статии всеки месец (например за новинарски сайт, където постоянно ви трябва актуално съдържание), можем да договорим и още по-големи отстъпки, стига да сте сериозни. Вече го споменах по-горе.

Поздрави!
 
Последно редактирано:
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

Може да си ги променя по десет пъти на ден. Това си е негова работа.
Много на сериозно взе да се взимаш с думата "колега". :)
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

Може да си ги променя по десет пъти на ден. Това си е негова работа.
Много на сериозно взе да се взимаш с думата "колега". :)

нямаш ли си друга работа ами спамите на човека темата тцтцтцтцт а стига с тая храна ...
 
От: От: Писане, превод и пренаписване на статии!

нямаш ли си друга работа ами спамите на човека темата тцтцтцтцт а стига с тая храна ...
Абе малоумник мижав, ти какво правиш въобще тук? :)
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

добре Harkon щом сме дечурлига защото тогава колегата си промени цените,нямам нищо против него,просто обсъждахме.

Моля, стига спам в темата ми. Нищо не съм променял! Писах:

"При заявка за 50 броя дълги статии (310 - 450 думи) цената е 245 лв. Вие можете да поръчате и 150 на броя къси статии (по 150 думи), това няма значение за мен."

1 брой дълга статия = 7 лв. 50 броя = 350 лв - 30% отстъпка за количество на поръчаните статии = 350 лв - 105 лв = 245 лв. А 1 дълга статия ми се равнява на 3 къси. Хайде, мислете малко преди да пишете.

@harkon - благодаря!
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

Много ниски цени, бе човек - да не би сега да започваш да пишеш???
 
От: Писане, превод и пренаписване на статии!

Много ниски цени, бе човек - да не би сега да започваш да пишеш???
Не, пиша от над 2 години. Просто офертата е супер изгодна за хората, които имат нужда от нови статии всеки ден :) Аз какво разправям? :wink:
 

Горе