< Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Как определяте цените на услугите ми?

  • Ниски са

    Votes: 4 36.4%
  • Прилични са

    Votes: 6 54.5%
  • За големи поръчки са супер

    Votes: 1 9.1%
  • За големи поръчки са скъпи

    Votes: 0 0.0%
  • Високи са

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    11
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Колко ще струва ежедневен превод на около 5-6 материала /300-600 думи/, от английски на български.
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Забравих да кажа, че става въпрос за материали насочени към дамската аудитория-прически, диети, грим, мода и подобни.
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Поръчах от човека вечерта две статии на много трудна тематика, бяха готови на следващия ден сутринта - и то с доста висок стил на писане. Много съм доволен!
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

И аз съм изключително доволен! Бързо и качествено. Дори човека писа на тема, която не бе писал досега! Справи се блестящо!
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Можеш ли да ми дадеш e-mail-a си, понеже нямам 5 поста и системата не ми дава да изпращам лични съобщения.
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Имаш ЛС, надявам се да можеш да ги четеш. Ако не - пиши пак да ти го напиша тука.
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

До 20:00 превода и писане на статии е на половин цена!
Поръчките се изпълняват още днес.
Минимален брой за поръчка - 5 броя за статии.

8)

За днес това беше промоцията, който поръча до 20:00 честито. Скоро пак ще измисля нещо закачливо. :)
 
Последно редактирано:
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

До 18:00 днес, към всеки 5 статии, които поръчате независимо дали те ще са преразказ*, превод* или писане* получавате 2 безплатно от мен отгоре. Това измислих за днес. :)

Всички поръчки, които се заявят до 18 часа ще са изпълнени до утре сутрин (защото е промоция се пак).


* нужно е за тези 2 статии подарък, които правя на всеки 5, да ми се предостави отделно освен за другите, текст за съответната дейност, която ще им оперирам ( :D ), не да ми кажете "Ами измисли другите 2". ;)

Промоцията не важи за вече подадени поръчки преди да пусна този пост. За тях съм направил достатъчно отстъпки мисля.
И тази обява изтече.
Скоро време не мисля да пускам промоцийки, заради спекулациите на някой потребители (те си знаят), че само лъжа... Преди да ме упреквате, питайте мои клиенти дали лъжа и дали са доволни, после пишете, моля ви :)
 
Последно редактирано:
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Промоция за уикенда.
казвам от сега


Писане на статии на английски до 500 думи: 1.50 $ на статия (минимум 20 бройки за поръчка)

Писане на статия на английски около 3000 думи: 10 $ на статия (минимум 2 бройки)

Приемам поръчките на ЛС - да включват заглавия и ключови думи, които искате да се използват, ако изисквате де.

Изтече промоцията :)
 
Последно редактирано:
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Промоция до Петък.

- 20% на цените.

Мина и тази, по-долу има нова. ;)
 
Последно редактирано:
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Промоция до Неделя:

  • Към всяка поръчка получавате бонус - една услуга в същия размер на половин цена.
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Защо е баннат този човек? Сега като му пиша лично, не знам дали ще го получи! Пич, ако гледаш тази тема, ми прати двете статии тук във форума, не в скайп.
 
Баннат е защото е излъгал много автори да му пишат статии без да им плати. Най-вероятно и вашите ;) За повече инфо - HERE
 
От: < Писане / превод на статии > /цени като за криза/

Здравей, аз съм заинтересуван от услугите, които предлагаш. Необходим ми е преводач с опит в списването/превода на статии от интернет. В случай, че си заинтересован, моля те свържи се с мен за подробности. Благодаря!
 

Горе