Предлагам: Писане, пренаписване, превод + публикуване - 0.90 лв

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
Предлагам качествено, грамотно и с голям процент уникалност на фразите писане и пренаписване на български, а също и превод от английски.
Пиша на почти всякаква тематика.

Цената за писане, пренаписване/перифразиране, или превод е една и съща - 0.90 лв. за 100 думи.

Като безплатен бонус предлагам рисърч, проверка на достоверността, както и директно качване във вашият сайт със заглавие, featured image, който при необходимост обработвам с цел по-високо качество и по малък размер. Това важи, ако става въпрос, за сайт базиран на Wordpress.

Към настоящият момент, мога да поема поръчки, до 800 думи на ден.

Post scriptum - от мен може да очаквате да си свърша съвестно работата и в поставените срокове.
 
Последно редактирано:
Гарантирана уникалност на ниски цени. Предлагам отстъпка за обем. Както споменах, ако става въпрос за Wordpress сайт, качването, което включва заглавна картинка, а понякога и пост картинки е безплатно. В това число и търсене на подходяща картинка, редактиране и прекарване през компресиращи сайтове, ако е необходимо.

ТУК, засега може да прегледате статиите ми за последните 10-на дни.

П.с. Как пиша в коментарите си из форума, или какво съм писал за мои сайтове - на това не обръщайте внимание, писането на статии по поръчка ги пиша на съвсем друг стил.
 
Представям пакетна оферта - 20 000 думи - 150 лв.
 
Страхотно! В горните няколко реда има над 10 правописни, пунтктоационни и стилистични грешки. Или можеш да пишеш грамотно, или не можеш. Средно положение няма. Ако бяха една-две дребни грешчици, да каже човек, че си бързал и затова така. Но повече от 10?! Просто ме остави без думи.
 
Последно редактирано:
пунтктоационни
Супер си :) Идва от пунктУация, а не от пунктОация. Правя принт скрийн преди да си се редактирал...
https://imgur.com/QzzqppG

Да не говорим, че имаш и размяна на букви - пуНТКтОационни. И въобще к'во те накара да пишеш в обявата ми?

Сега ми кажи, след емотикон, дали се пише точка, или запетая?
 
Последно редактирано:
Прав си, сгрешила съм там, пиша на десетопръстна и се случва, но се случва, а не е толкова очевАдно неграмотно. Но щом успяваш да си вадиш хляба дори и при това положение, ок. Това по повод днешния празник. Честит да е на всички!
 
Прав си, сгрешила съм там, пиша на десетопръстна и се случва, но се случва, а не е толкова очевАдно неграмотно. Но щом успяваш да си вадиш хляба дори и при това положение, ок. Това по повод днешния празник. Честит да е на всички!
Ще признаеш, къде ще ходиш, в официалният български тълковен речник думата "очевАдно", все още има друго значение, правилното е "очевИдно".

Очевидно ти си потребителят sky, или някой с подобен манталитет, но залагам, на първото.
 
Иначе, благодаря на "доброжелателите". Дълбок поклон. Аз поне мога да се похваля, че често мои статии изпреварват статии в популярни български издания, а имам и такива по теми, които са събудили интерес, а за тях не може да се открие информация и след половин час ровене в Google.
Поне за момента не мога да кажа, че търся поръчки, но ако темата ми е присърце, мога да поема нещо допълнително...
 
Търся сериозни хора за сериозни проекти. Като се каже так да е так.
Работя супер бързо. Също и евтино. И ежедневно, няма събота, няма неделя.
"Търся 3-5-8-20" статии не ме интересува.
Бачкам на обем, търся големи обеми, за големи обеми още по-големи отстъпки.

п.с. Близо 100к думи написани за последните три месеца. Търся обемни проекти.
 

Горе