Предлагам: Писане, пренаписване, превод + рисърч

kpetrov

Well-Known Member
Рейтинг - 66.7%
2   1   0
След определен период на обмисляне, смятам да си предложа сериозно услугите си за писане на статии.

Предпочитам тематика футбол, но и спорт като цяло, както и теми с по-лек и популярен характер, като лайфстайл, ПС игри, филми, музика, сериали...

Пиша предимно, базирано на микс м/у писане, пренаписване и превод, така според мен се получава по-разнообразна сплав. Стила ми на писане е също вид микс м/у стандартно употребявани думи, по-разбираеми за масата, сленгове и по-книжовни изрази.

Цени:

0.90 лв. за 100 думи.

Срокове:

До 30 минути след приемане на поръчката ( за 100 думи материал ).

В цената е включен и рисърч, тъй, като често проверявам достоверността на информацията.

+ 5% доплащане, ако искате bold или itali акценти в текста.

За по-обемно количество и продължително сътрудничество предлагам цена по договорка.

Статии, които съм написал за себе си за последните дни/седмици:

Тук http://futbolnaistoriyaistatistika.info/ може да намерите няколко обемни статии.

А тук http://aktualnifutbolniprognozi.info/ може да следите за последните ми статии.
 
Последно редактирано:
^
Тарифата ми е една и съща за превод, писане и пренаписване. Превода е перефразиран.
 
+
Направо не е за вярване, по познах изхода на първите 9 мача, за които написах...прогнози и анализи. На всичките 9 от 9 мача, като 2-3 ги бях прогнозирал с два знака. + няколко допълнителни акумулатора, като голмайстори и залози за отбелязани голове. Това е сигурно, защото аз лично не залагам, когато залагам се дъня :)
 
За момента все още съм донякъде свободен за поръчки. Готов съм да пиша и да правя рисърч за почти всяка тематика. Имам предварителна поръчка за 15000-20000 думи в рамките на месец, засега приемам допълнително още поръчки. Предлага се и качване и оформяне на статия с картинки и линкове във WP сайт.
 
За последните 3 дни към изготвил статии за общо, около 4000 думи. Засега има чалъм за още. Ако има желаещи, поръчвайте.
 
Линкове към мои статии, мога да дам на лично.
 
ТУК, може да погледнете последните ми статии. За момента мога да се ангажирам с по още 2-3-4 на ден, в зависимост и от дължината им.
 

Горе