Предлагам: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравей Brinnie. Радвам се да те видя тук, още повече, като гледам какво предлагаш. Предлагаш качество на по-висока цена. А аз като твой колега малко съм скептичен да намериш клиенти тук, понеже всички са скръндзи и искат нещо евтино, ако може и да е без пари.

Успех!

Страннико, благодаря ти, че обърна внимание на темата ми, и най-вече - за изискания комплимент! Не мога да коментирам хората тук, но ще кажа само, че за всеки влак си има пътници, и че искрено вярвам, че нещата се случват точно както трябва да бъдат. За мен е удоволствие да се запозная с позитивни хора като теб!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравей, Брини,
Радвам се, че въпреки че си прочела на какви цени пишат хората, си се осмелила да публикуваш по-нормални цени. Аз написах в темата си ниски цени, които да отговарят на общия тон... Но не пиша статии, което си е дезертьорство или малодушие, не знам кое е по-точно.
Пожелавам ти успех, нека смелостта ти бъде възнаградена със сериозни и дългосрочни сделки.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Получих своето ревю и съм изумен от качеството - просто перфектно! Статията беше изпипана до най-малкия детайл и дори надхвърли трикратно обещаната дължина. Личи си, че Брини си обича работата! Силно я препоръчвам и смятам, че по-високите цени, които е обявила са дори ниски за качеството, което ще получите!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Кратката версия :
Първо оценките (оценките са по петобалната система)

Уникалност 95+% - 5/5
Дължина 1248 думи - 5/5
Правопис - 5/5
Великолепен стил на писане - 5/5
Читабелност - 5/5
Време за изпълнение - 5/5

Цялостна оценка 5/5

А сега пълната:
За начало ще дам 3 ревюта от по 300 думи, за потребители с над 200 постинга и iTrader поне 5.
Всъщност на Брини й хареса темата и получих великолепен материал от почти 1250 думи.
Обзе ме музата и така... няма да се стискам за някакви си 900
думи, я! :p
Самото уточняване на заданието беше много лесно. Докато разкажа накратко какво бих искал тя ме заля с идеи и имаше в главата готов план за целия материал.

Написано от първо лице и за хора. Чете се на един дъх. Професионалният опит си личи от километър!


Да не забравя да спомена и няколкото часа страхотно общуване извън темата, които ми разведриха деня.

Препоръчвам горещо на всеки, който има нужда от висококачествени материали!!!

А на Брини - добре дошла при нас и много поръчки. Със сигурност ще пробиеш с това качество на предлаганите услуги!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравей, Брини,
Радвам се, че въпреки че си прочела на какви цени пишат хората, си се осмелила да публикуваш по-нормални цени. Аз написах в темата си ниски цени, които да отговарят на общия тон... Но не пиша статии, което си е дезертьорство или малодушие, не знам кое е по-точно.
Пожелавам ти успех, нека смелостта ти бъде възнаградена със сериозни и дългосрочни сделки.

Г-жо/Г-це Каменска, искрено ви благодаря за милите думи! Нека прекрасните ви пожелания ви се върнат стократно, а що се отнася до останалото - вярвам, че с каквото се заемете, ще имате успех! В този форум имах честта да срещна чудесни, позитивно настроени хора - това винаги ме радва. В крайна сметка животът е еднакъв за всички ни, всички си приличаме и споделяме общи неща... Няма какво толкова да делим - винаги съм вярвала в това. Срещите с хора като вас поддържат надеждата ми, че този свят въпреки всичко продължава да върви в правилната посока... Благодаря ви за това!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Брини, моля те прати ми скайпа си на ЛС :)
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Пренаписване на английски?
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Писах на лична бележка! Хубава вечер!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Получих още два великолепни материала, отново на нестандартна тематика и пак с бонуси.
Не мога да пропусна и оригиналния подход на Брини.

Само я оставете да се развихри и се наслаждавайте на резултата!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Току що получих предната статия на обичайното високо ниво.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Благодаря ти за високите оценки, Торбалане! :roll:
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Няма как да не изкажа благодарности на Brinnie за прекрасната работа - от една наглед безвкусна и трудна тема (насочена към мъжка аудитория ), която със сигурност не би се понравила дори и на мъже копирайтъри, тя успа да извлче абсолютния максимум и направи текстовете живи и пълни със съдържание.

Абсолютно професионално написани текстове на висок стил, но с тон каращ читателя да довърши четенето до край!

Препоръчвам на 100% и определено ще продължа да работя с нея и за в бъдеще.
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Благодаря за чудесната оценка! Удоволствие е да се работи с теб - ПРЕПОРЪЧВАМ! :roll: :beer:
 
  • Like
Реакции: dnc
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Ревюта повече няма смисъл да пиша.
Както винаги великолепен материал!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Благодаря ти за пореден път!!! :beer:
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Здравейте,

Може ли координати - имейл, скайп?

Благодаря!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Отговорила съм на лична бележка!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

И аз реших да опитам услугите на Брини. Мога да кажа само едно: професионалистът си е професионалист. Препоръчвам я на тези, които държат на качеството!
 
От: Писател, преводач и журналист - на вашите услуги за копирайтинг!

Изключително много благодаря за този чудесен коментар!
 

Горе