Писмо до Дянков

От: Писмо до Дянков

Идват избори,както е тръгнало Бат Бойко пак ще спечели.
Народът е с него!
 
От: Писмо до Дянков

Блеки - Предишните правителства са си минали и заминали - И не мога да приема сегашното в края на четвъртата си година да се опитва за всяко нещо да обяснява че някой му е виновен а това на вас със вискяра все ви е в устата
Аз не обвинявам Дянков че заплатите и пенсите са ниски, а го обвинявам че бизнес обстановката в държавата се е влошила рязко след идването им на власт за което те се пряко отговорни .

Е за това се ядосвам защото всеки път когато стане въпрос колко са некъдърни почвате да пригласяте - А вие що биете негрите
 
От: Писмо до Дянков

Аз не обвинявам Дянков че заплатите и пенсите са ниски, а го обвинявам че бизнес обстановката в държавата се е влошила рязко след идването им на власт за което те се пряко отговорни .

Кое се е влошило? Бизнес обстановката ли?
Преди имаше ли бизнес само се крадеше и се криеха данъци.Време е да спазваме законите и да си плащаме данъците.
Значи тука не можело , а като емигрант в Белгия или Холандия може да си плащаш всичко! Ай сиктир
 
От: Писмо до Дянков

Блеки - Предишните правителства са си минали и заминали - И не мога да приема сегашното в края на четвъртата си година да се опитва за всяко нещо да обяснява че някой му е виновен а това на вас със вискяра все ви е в устата
Аз не обвинявам Дянков че заплатите и пенсите са ниски, а го обвинявам че бизнес обстановката в държавата се е влошила рязко след идването им на власт за което те се пряко отговорни .

Е за това се ядосвам защото всеки път когато стане въпрос колко са некъдърни почвате да пригласяте - А вие що биете негрите

Манта виж ей така по може се говори.
Явно нещо ти е старо инфото за пригласянията. Дори от самия ми пост, щеше видиш, че казвам това е следствие на всички, а не следствие на всички без ГЕРБ(но явно си тръгнал с повече предубеденост).
Съгласен съм с теб, ако бе си правил труда, да бе чел и други теми щеше разбереш колко съм против политиката на сегашното управление и съм писал дълги постове какво трябва се прави, за да се подобри положението. Проблема е че до сега всички политиците пет пари не дават и продължават по техния си начин - без значение сини, червени, зелени, жълти или пимбяни.

П.С. Аз дори съм пряко афектиран от тяхната политика вече нам си колко години не могат да приватизират борсата и да я продадат на някой целеви оператор, който ще внесе ред и ще облагороди условията и ще направи всичко по дисциплинирано и прозрачно. За сметка на това вече 3 години я продаваме и за капак слага данък в/у капиталовата печалба - 3-но облагане иска да направи и успоредно с това да продаде борсата, е как да стане?!
 
Последно редактирано:
От: Писмо до Дянков

Кое се е влошило? Бизнес обстановката ли?
Преди имаше ли бизнес само се крадеше и се криеха данъци.Време е да спазваме законите и да си плащаме данъците.
Значи тука не можело , а като емигрант в Белгия или Холандия може да си плащаш всичко! Ай сиктир

Гринго тя не просто се влоши нея вече я няма - Дребният и средният бизнес е смазан - ефекта от тази дейност на правителството може да я видиш в кривата на безработицата - както и от класациите които се правят една от тях наскоро бях публикувал в една друга тема - от нея беше очевидно че кризата не е основният виновник за влошаващото ни се състояние в последните 4 години защото и в другите страни има криза - щом пропадаме в сравнение с останалите страни е ясно къде е проблема.
 
От: Писмо до Дянков

Кое се е влошило? Бизнес обстановката ли?
Преди имаше ли бизнес само се крадеше и се криеха данъци.Време е да спазваме законите и да си плащаме данъците.
Значи тука не можело , а като емигрант в Белгия или Холандия може да си плащаш всичко! Ай сиктир

Това оди го кажи на манго джери от столюпиново или друга махала.

И не ми проповядвай Гробарските си способности, че вече беше в тема обвинен за репутацията си. Само дето не знаем кой те покровителства!
 
От: Писмо до Дянков

Кое се е влошило? Бизнес обстановката ли?
Преди имаше ли бизнес само се крадеше и се криеха данъци.Време е да спазваме законите и да си плащаме данъците.
Значи тука не можело , а като емигрант в Белгия или Холандия може да си плащаш всичко! Ай сиктир

В цял свят юридическите лица "крият" данъци..., това е повече от задължително!
 
От: Писмо до Дянков

Гринго тя не просто се влоши нея вече я няма - Дребният и средният бизнес е смазан - ефекта от тази дейност на правителството може да я видиш в кривата на безработицата - както и от класациите които се правят една от тях наскоро бях публикувал в една друга тема - от нея беше очевидно че кризата не е основният виновник за влошаващото ни се състояние в последните 4 години защото и в другите страни има криза - щом пропадаме в сравнение с останалите страни е ясно къде е проблема.

Мисля,че си умен колега.Държавата си е представи една къща едно семейство.Яли младите,пили ,нароили си деца за 20 години.Дърпали кредити и прочие и идва време да се връщат.Стягат си коланите и каквото има в хазната това ще бъде!
А за мангалите в столипиново и изобщо в България трябва една здрава ръка!Чилаф сокерас и пак Бой,макар някой да могат вече да четат на четмо и писмо!
 
От: Писмо до Дянков

В цял свят юридическите лица "крият" данъци..., това е повече от задължително!

Хаха така си е ама като ги гепат си лежат по затвора - само дето тук това не е задължително :D :D :D
Оправи ли се съдебната система, това ще подобри доста условията, ама ......
 
От: Писмо до Дянков

Ша взема да стана дилър на Герберин, яко го пият и шмъркат тука още един фена на Герберина виждам. :D
 
От: Писмо до Дянков

Айде сега остава двамката да кажете, че през целия си живот сте декларирали всеки Лев изкаран от Вас и направо ще се заема лично да ВИ извоювам орден Стара Планина.:lol:
 
От: От: Писмо до Дянков

Ша взема да стана дилър на Герберин, яко го пият и шмъркат тука още един фена на Герберина виждам. :D

Ти пък няма смисъл то си има легален вече нарича се Фафла Бойко Борисов.:twisted::lol:
 
От: Писмо до Дянков

На бързо сглобено и без редакция по темата:

Събуди се Лъв Велик, и стига спа!
Събуди се това е товйта Родина,
страдаща уви от страшните диктатори.
Бият ти децата с всичко по главата, а твоите деца нямат смелостта да се дигна с правда да накажат тез които накараха ги да реват за всичко що се случва в твоята страна.
Събуди се Лъве Майоко наша истинска любаяща и ни помогни да дигнем нашите глави.
Да се освободим от тирания и да бъдем пак горд народ от славен род!
Събуди се стига спи, ни ма не нашите сълзи?
Нима не виждаш във съня си ти нашите съдби?
Събуди се молим ти се стига спи.
Събуди се и кажи както и преди, с рев огромен и велик, да тръгнем всички твоите деца и кажем: Смърт или Свобода!

Щете ме колете, щете ме бесете аз написах това: Христо Илиев
 
От: Писмо до Дянков

Темата уж беше за едно писмо до лошия Дянков, дето трябваше да ни разчуства... Ама нещо не ни разчуства, щото писмото се оказа менте и сълзите дето проляхме от умиление и те фалшиви. Накрая темата пак се изроди и вместо да си признаем, че лесно ни манипулират и ни водят за носа... пак се счепкахме по обичайните политически теми.

А кервана си върви...

Да ви черпя едно парче:

[video=youtube;WzTqHgjXVCM]https://www.youtube.com/watch?v=WzTqHgjXVCM[/video]
 
Последно редактирано:
От: Писмо до Дянков

Темата уж беше за едно писмо до лошия Дянков, дето трябваше да ни разчуства... Ама нещо не ни разчуства, щото писмото се оказа менте и сълзите дето проляхме от умиление и те фалшиви. Накрая темата пак се изроди и вместо да си признаем, че лесно ни манипулират и ни водят за носа... пак се счепкахме по обичайните политически теми.

Темата както и писмото дори и да е фалшиво са просто едно огледало на реалността в България. Не разбирам възмущението ти. Или да си мълчим и да търпим всеки който ни хване да ни тъпчи?
Много ми е кофти да си мисля, че е така.:(
 
От: Писмо до Дянков

Хаха така си е ама като ги гепат си лежат по затвора - само дето тук това не е задължително :D :D :D
Оправи ли се съдебната система, това ще подобри доста условията, ама ......

За съжаление си прав :D, тук затвора е само за кокошкарите...
 
От: Писмо до Дянков

В БГ системата те прави престъпник. Няма как да играеш по правилата.

За писмото дори и измислено факта, че българските пенсионери се налага да живеят с 70€ при австрийски цени остава реалност. :(
 
От: Писмо до Дянков

И да мълчим, и да не мълчим все тая. Нищо не се променя. Целта на това писмо и на предните е манипулация. Дайте да мразим министри и депутати, защото все ни прецакват. Да, така е, само че на тях им е все тая. С думи нищо няма да се промени, трябват действия. Евалата на гърците, че си отстояват правата, за разлика от нас българите.
 
От: Писмо до Дянков

Тъкмо щях да кажа, че още някой си е хпнал вкусната фафла и се отказах.
 
От: Писмо до Дянков

Тъкмо щях да кажа, че още някой си е хпнал вкусната фафла и се отказах.

Трупа мнения ама ще му отговоря.

И да мълчим, и да не мълчим все тая.

Не е все тая, колкото повече мълчиш толкова повече ще те тъпчат. Както казват митничарите "вземам ти пример":

Отиваме с един приятел в общината да се занимаваме с бюрократични тъпотии. Едни опашки се извисили, ония се шматкат наляво-надясно и не си вършат работата. 20 овце на едната опашка стоя и си мрънкат и псуват под носа. Ние обаче сме от типа пълни идиоти и ги направихме на г*з цялата администрация, навряхме на кучето в ауспуха. И на пук на логиката, че с думи нищо не става да видиш как се разработиха из един път. :)
 

Горе