Писмо от AdSense относно блокиране за поддомейните

Buscape

Active Member
Предполагам и други са го получили имейла.
Честно казано не разбирам трябва ли да правя нещо. Нямам меню за блокиране на домейни. Имам меню за добавяне на сайтове.

"Напомняне: Блокиранията Ви на поддомейни ще бъдат повишени до ниво домейн след 3 дни

Какво представлява това?
С настоящото Ви напомняме, че всички съществуващи контроли за блокиране на поддомейн ще бъдат повишени до ниво домейн, което е част от промените на раздел „Сайтове“. Ако например имате конфигурирани контроли за блокиране за example.com и subdomain.example.com, комбинацията от тези настройки ще бъде приложена към example.com.
Контролите за блокиране за поддомейните, които се показват в изгледа от първо ниво на таблицата „Сайтове“, ще се запазят
Важно: Ще приложим промяната автоматично след 20.03.2023. За да се откажете, кликнете тук до 13.03.2023. Ако се откажете, блокиранията Ви на поддомейни ще бъдат изтрити."

Някой има ли идея какво трябва да се прави?
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    37.9 KB · Преглеждания: 13
След PayPal се очакваше и други компании да заемат позиция да преустановяват взаимоотношения с мнения, които намират за невярна информация или такава, която не одобряват. За това внимавайте какво съдържание имате и как би се възприело.
 
Предполагам и други са го получили имейла.
Честно казано не разбирам трябва ли да правя нещо. Нямам меню за блокиране на домейни. Имам меню за добавяне на сайтове.



Някой има ли идея какво трябва да се прави?
Нищо не правиш, просто вече май няма да се появяват в акаунта, но не знам как стоят нещата за нови поддомейни ако искаш да добавиш. На мен по-интересно ми е моето съобщение :)

We've detected an issue on your IAB TC string on one or more of your sites or apps. These errors may affect your ability to serve ads to European users. A detailed report is available for you on the EU user consent page.
Go to EU user consent

Заснемане.JPG

 
Нищо не правиш, просто вече май няма да се появяват в акаунта, но не знам как стоят нещата за нови поддомейни ако искаш да добавиш. На мен по-интересно ми е моето съобщение :)

We've detected an issue on your IAB TC string on one or more of your sites or apps. These errors may affect your ability to serve ads to European users. A detailed report is available for you on the EU user consent page.
Go to EU user consent

Виж файлът 28369

GDPR - не си спазил на някой от сайтовете или са те репортнали, че не го спазваш
 
GDPR - не си спазил на някой от сайтовете или са те репортнали, че не го спазваш
На всички съм го активирал, всичко е спазено. Иска ми да добавям някакво съгласие за тези, които са блокирали реклами, но да добавям лого и нз кви простотии още...
 
Но цялото съобщение е пълен нонсенс. Аз не блокирам домейни, аз добавям домейни. Имам меню за блокиране на реклами, но то е в друг раздел.
 

Горе