Писмо от adsense

yavkata

Active Member
Здравейте,
на 29. декември 2020г получих съобщение, че от adsense са изпратили писмо до мен на посочения адрес с пин код за потвърждение на аканута и пише, че до 2-4 седмици ще е при мен, но все още не го получавам. Някой знае ли до България какъв период от време отнема за да го получа.

yavkata

Active Member
сега ще пусна ново, а да попитам тези писма препоръчани ли са смисъл такъв от пощата да се обадят, че имаш писмо за взимане или ги пускат направо в пощенската кутия на адреса.

biaaro

Well-Known Member
Здравейте,
на 29. декември 2020г получих съобщение, че от adsense са изпратили писмо до мен на посочения адрес с пин код за потвърждение на аканута и пише, че до 2-4 седмици ще е при мен, но все още не го получавам. Някой знае ли до България какъв период от време отнема за да го получа.
Провери в пощенския клон, който ти е по район. Няколко пъти съм си вземал от там, не ги разнасят, не знам по каква причина. Даже и да не е дошло, ще ги предупредиш. Също съм получавал първо и второ писмо през няколко дена :)

Това с тея писма не го ли махнаха бе? Ебати и технологията.....

nikiboy

Member
От пощата при препоръчано писмо ти пускат един малък скъсан смотан касов бон с размер около 2/5 см. След седмица ти пускат още един такъв малък смешен бон и след 7 дни връщат пратката на подателя.
И тъй като в пощенската кутия винаги има по някоя брошура и подобни флаери, тоя СМОТАН МАЛЪК БОН или пада или се защипва и никога не го виждаш!
Да живеят БГ Пощи! Пестят хартия!

yavkata

Active Member
Сега пуснах второ писмо и ги предупредих от пощите те ми казаха, че ако има ще ми звъннат, но били се бавели доста тези писма ми обясниха.

biaaro

Well-Known Member
Сега пуснах второ писмо и ги предупредих от пощите те ми казаха, че ако има ще ми звъннат, но били се бавели доста тези писма ми обясниха.
Ще ти дойдат двете заедно :) Пита ли ги, дали не е идвало нещо?

yavkata

Active Member
За момента все още няма нито първото нито второто писмо, първото е изпратена на 29.12.2020 , а второто го пуснах на 12.02.2021 до днес ни вест ни кост. Какво става с тия писма незнам, говорих със служителите в пощата казват нищо не е идвало все още.

yavkata

Active Member
Днес на 22,03,2021 пристигна едно от писмата, но незнам дали е първото или второ, явно заради тази пандемия доста се бавят по трасето

Горе