Писмо от adsense

yavkata

Active Member
Здравейте,
на 29. декември 2020г получих съобщение, че от adsense са изпратили писмо до мен на посочения адрес с пин код за потвърждение на аканута и пише, че до 2-4 седмици ще е при мен, но все още не го получавам. Някой знае ли до България какъв период от време отнема за да го получа.
 
сега ще пусна ново, а да попитам тези писма препоръчани ли са смисъл такъв от пощата да се обадят, че имаш писмо за взимане или ги пускат направо в пощенската кутия на адреса.
 
Здравейте,
на 29. декември 2020г получих съобщение, че от adsense са изпратили писмо до мен на посочения адрес с пин код за потвърждение на аканута и пише, че до 2-4 седмици ще е при мен, но все още не го получавам. Някой знае ли до България какъв период от време отнема за да го получа.
Провери в пощенския клон, който ти е по район. Няколко пъти съм си вземал от там, не ги разнасят, не знам по каква причина. Даже и да не е дошло, ще ги предупредиш. Също съм получавал първо и второ писмо през няколко дена :)

Това с тея писма не го ли махнаха бе? Ебати и технологията.....
 
От пощата при препоръчано писмо ти пускат един малък скъсан смотан касов бон с размер около 2/5 см. След седмица ти пускат още един такъв малък смешен бон и след 7 дни връщат пратката на подателя.
И тъй като в пощенската кутия винаги има по някоя брошура и подобни флаери, тоя СМОТАН МАЛЪК БОН или пада или се защипва и никога не го виждаш!
Да живеят БГ Пощи! Пестят хартия!
 
Сега пуснах второ писмо и ги предупредих от пощите те ми казаха, че ако има ще ми звъннат, но били се бавели доста тези писма ми обясниха.
Ще ти дойдат двете заедно :) Пита ли ги, дали не е идвало нещо?
 
За момента все още няма нито първото нито второто писмо, първото е изпратена на 29.12.2020 , а второто го пуснах на 12.02.2021 до днес ни вест ни кост. Какво става с тия писма незнам, говорих със служителите в пощата казват нищо не е идвало все още.
 
Не е от пландемията, просто толкова си могат от адсенса и бг пощи. Преди имаше опция да се потвърди с лична карта май, ама не знам сега как стоят нещата.
 
Не е от пландемията, просто толкова си могат от адсенса и бг пощи. Преди имаше опция да се потвърди с лична карта май, ама не знам сега как стоят нещата.
А има ли възможност въобще да не изпратят :D , защото преди време имах профил и нещата се случваха за по 2 седмици и писмо и одобряване на сайтове, сега е в пъти по бавно?
 
А има ли възможност въобще да не изпратят :D , защото преди време имах профил и нещата се случваха за по 2 седмици и писмо и одобряване на сайтове, сега е в пъти по бавно?
Възможно е, но повече се съмнявам в бг пощи :)
 
Нека съм полезен по тази тема. Изпратих искане за валидиране на бизнес акаунт на 1 юли. Не получих нищо. Бг ПОЩИ нямаха интернет и не знаеха нищо (ходих 2 пъти в две различни седмици). Бях написал адреса на английски и латиница. На 22 юли заявих второ писмо. Проверих си пощата на 25ти и първото писмо беше пристигнало :D Не знам дали са пратили второ. Е, явно БГ ПОЩИ не са толкова загубени.

Адсенс пращат от Франция (France La poste / LP UK ).
 
Нека съм полезен по тази тема. Изпратих искане за валидиране на бизнес акаунт на 1 юли. Не получих нищо. Бг ПОЩИ нямаха интернет и не знаеха нищо (ходих 2 пъти в две различни седмици). Бях написал адреса на английски и латиница. На 22 юли заявих второ писмо. Проверих си пощата на 25ти и първото писмо беше пристигнало :D Не знам дали са пратили второ. Е, явно БГ ПОЩИ не са толкова загубени.

Адсенс пращат от Франция (France La poste / LP UK ).
Ще получиш и второто, но и двата кода са валидни. Просто лелките в пощите не знаят за какво са там :)
 
Ще получиш и второто, но и двата кода са валидни. Просто лелките в пощите не знаят за какво са там :)
То вече няма да ми е от полза. Адсенс са си написали, че с всеки код, който получиш, можеш да верифицираш акаунта. Вече го направих с първия. И да дойде второ писмо - полза няма от него. Не знам дали пращат писмата със закъснение или просто пристигат бавно, но е факт, че им отне 20-24 дни (не знам дали в петък 21ви или на 24 или 25ти са го подпъхнали в пощеската кутия).
 

Горе