Питане за жилище покупко-продажба

Човек, аз говоря именно за ето тия, които цитираш. Жив и здрав, това беше мое мнение, породено единствено от такива екземпляри. Със сигурност ще има читави в бранша, надявам се да си от тях.
Евала!! И не знам колко съм читав, ама не работя с българи, дори с продавачи, или то поне супер рядко, защото укриват схеми, укриват проблеми по имотите си, тежести, и т.н. и т.н. С руснаците е по-лесно, не знам дали имат морал или не, ама най-малкото са в друга държава и ги е страх да правят тарикатлъци.

Както и да е, заради тия нескопосани "брокери", всички страдаме.
 
Предлагам шофьорите на инкасо камиони да получават процент от парите, които превозват. Така е честно, нали? :D
Като на банката бизнеса. Честно е по тази логика. :)
Обратната логика също много радва. Предлагаш абонаментна услуга за онлайн магазин (включваща и хостинг), независимо от трафика. Развитите магазини плащат по-малко отколкото ако си платят само за хостинга, а неразвитите почти същото плащат, но с трафик който се хваща и от най-евтиния хостинг план за около 5 лева. Естествено после рекламираш какъв голям онлайн магазин те е избрал, а "зрителите" само ахкат и охкат за постижението ти.
 

Горе