Питане за реклама на физически обект в Facebook

cvetin

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Мой клиент се интересува от реклама във Facebook за физически обект.
Не харесвам Facebook,почти не го използвам, не съм наясно как се случват нещата там и за това пиша тук.
Ако има заинтересовани от вас които се занимавате с реклама там, мога да дам координатите ви на моя клиент и да се свържете и обсъдите стратегията на работа.
Уверява, че ще си плати, стига да го устрои цена, условия и резултатност.
Накратко да ви въведа какви изисквания сподели клиента.

Става въпрос за реклама на бензиностанция в малък град. Вид каре или снимка с текст в която да има слоган, нищо повече.
Идеята му е: Вместо да рекламира в местната преса където тиража е не повече от 3-4 хил. вестника, да се осъвремени със Facebook и достигне до по голяма аудитория.
Иска да таргетира рекламата по регион-да се рекламира само в конкретна област и град./незнам дали това е възможно и осъществимо, не му отговорих защото незнам/
Ако е възможно да таргетира възрастово аудиторията.
Да бъде за месец, два или три с цел проследяване на резултатност.
Ценови предложения на месец.
С две думи това беше нашият разговор в който аз само го изслушах.
Ако някой има интерес към заданието може да ми даде на лично координати, ще ги предам и ако прецени клиента ще се свърже със заинтересовалите го.
Не искам да поемам ангажимент към никой с нищо, само пускам това като предложение.
Не гарантирам по никакъв начин за двете страни, непознати са ми, опитвам се само да помогна и осъществя връзка между тях.
Поздрави и успешен ден.
 
От: Питане за реклама на физически обект в Facebook

Здравей,



Може да се таргетира по район и години едновременно - рекламата работи за всички видове устройства. Също така може да се таргетира като място и всички в определен радиус километри от него да виждат рекламата на мобилните си телефони.

За повече информация може да ми пишеш по скайп - trancer4o


Списък на част от клиентите ми, като бензиностанциите на Еко им правя друг тип реклама - http://animes3000.net/klienti
 

Горе