Питане за сайт за запознанства

teka

New Member
Здравейте,знам, че има писано по темата, знам, че трябва много четене.Това май е единственото място където мога да попитам и да получа адекватен отговор.За да мога да си систематизирам и подредя знанията ми се иска да знам как стават нещата стъпка по стъпка.Порових се из интернет, но не открих точно какво трябва да стане.До колкото аз разбрах трябват домейн и хост,след като си избера облика на сайта трябва някаква система за администриране на сайта.Четох, че има скриптове, но от тук ми започва неясното.Моля за малко помощ ако може.Благодаря!
 
Нямам идея но го прочетох с кеф и ти пожелавам това което търсиш да го намериш.А щом си намерил тази информация значи ще намериш и другата.успех ти пожелавам.....
 
От: Питане за сайт за запознанства

Като прочета само нов сайт за запознанство ми настръхва косата (която нямам). Преди да започнеш каквото и да е, е добре да огледаш пазара и какви са възможностите в тази ниша!
Нима вярваш, че подобен сайт ще преуспее ? В България не само, че нишата е запълнена, но и препълнена секс запознанствата бяха сравнително по празна, но и там вече няма какво да се очаква! Трябва ти нещо ново и различно, а както виждам си нямаш и на идея от тази ниша.

Моя съвет не се захващай! Огледай се има други по-успешни методи да се препечели някой лев.
 
От: Питане за сайт за запознанства

Моя съвет не се захващай! Огледай се има други по-успешни методи да се препечели някой лев.
Аз пък мисля, че има доста хляб в тази ниша, но трябва да се лансира, нова идея и подход. Има редица психологични методи за определяне на точни партньор, ако се приложи в скрипт мисля, че интереса ще е голям. Същото се отнася и за сайтовете за работа друг е въпроса, че ще изяде хляба на агенциите за подбор на персонал.
 
Re: От: Питане за сайт за запознанства

Като прочета само нов сайт за запознанство ми настръхва косата (която нямам). Преди да започнеш каквото и да е, е добре да огледаш пазара и какви са възможностите в тази ниша!
Нима вярваш, че подобен сайт ще преуспее ? В България не само, че нишата е запълнена, но и препълнена секс запознанствата бяха сравнително по празна, но и там вече няма какво да се очаква! Трябва ти нещо ново и различно, а както виждам си нямаш и на идея от тази ниша.

Моя съвет не се захващай! Огледай се има други по-успешни методи да се препечели някой лев.

и аз горе долу това бих го псъветвал да започне с други саитове за западния пазар да натрупа знания опит и кеш покраи тях и после дълго ще може да издържа деитинг сайт които не е на печалба а и що годе ще натрупа знания които могат да му помогнат да го развие евентуално или а стигне до извода че не му трябва да се бута в такава ниша :)
 
От: Питане за сайт за запознанства

Благодаря ви за отговорите.Малко обезкуражаващи, но ще го преживея.До тук стигнах с издирването на Skadate и Dolphin.Само, че за начало ще сме на free хост и нещо не мога да се справя, но няма да се откажа,имам някаква идея и искам да я пробвам :)
 
От: Питане за сайт за запознанства

Тия дейтинг сайтове може и да са много, ама са скучни и еднообразни. То тук в БГ всичко се копира и прекопирва едно към едно. Нищо не пречи да се създаде някаква подниша в дейтинг сайтовете. Идеята му е майката, както и маркетинга де. Само с идея не става. Все едно да чакаш на потенциала
 
От: Питане за сайт за запознанства

далаверата е в тия гепиме модела, дето се плаща с смс-и. голема пара пада сигурно
 
От: Питане за сайт за запознанства

Пада пара ако си имаш собствена система за СМС, ако използваш посредници едва ли ще е на далавера.
 
От: Питане за сайт за запознанства

А бе аз като гледам фейсбук е социална мрежа, ама хората вече го ползват и за гъзария и за запознанства. Също и за изграждане на техен си образ.. да не кажа, че това сега е модата и не виждам на фона на фейсбук какъв сайт за запознанства може да се направи, при положение, че с години пазара вреше от такива сайтове. Сега всичко се обвърза с фейсбук, бутони за споделяне и какво ли още не.. а тези сайтове за запознанства според мен нямат много бъдеще, освен, ако не са си изиграли добре картите до този момент.
 
От: Питане за сайт за запознанства

Това за Fb e вярно,до колкото разбрах обаче ще го затварят или е поредната клюка.За гепиме модела съм съгласен, само , че там са вложени много пари и продължават да се влагат.Желанието ми е да създам нещо от което да не лъха само секс и разврат,това е се изтърка.Та до тук успях да подкарам Dolphin na free хост ( ама големи ядове голямо чудо), но не ми харесва.Ако имате някакви идеи за PHP скриптове в тази насока съм готов да пробвам всичко.
 
От: Питане за сайт за запознанства

Това за Fb e вярно,до колкото разбрах обаче ще го затварят или е поредната клюка.За гепиме модела съм съгласен, само , че там са вложени много пари и продължават да се влагат.Желанието ми е да създам нещо от което да не лъха само секс и разврат,това е се изтърка.Та до тук успях да подкарам Dolphin na free хост ( ама големи ядове голямо чудо), но не ми харесва.Ако имате някакви идеи за PHP скриптове в тази насока съм готов да пробвам всичко.
Ха, повярвай ми секс сайтовете никога няма да се изтъркат.
 
От: Питане за сайт за запознанства

Ако имате някакви идеи за PHP скриптове в тази насока съм готов да пробвам всичко.
Какви услуги мислиш да предлага сайта ти? Има готови системи и можеш да започнеш с тях. Най важното е да си отговориш на въпроса, с какво ще бъда различен от другите в бранша.
 
От: Питане за сайт за запознанства

Какви услуги мислиш да предлага сайта ти? Има готови системи и можеш да започнеш с тях. Най важното е да си отговориш на въпроса, с какво ще бъда различен от другите в бранша.

Е как с какво, с домейн името разбира се! :lol:
 

Горе