Питане за Google.com

Bigger

Member
Здравейте всички! Имам един въпрос към вас, много странно напоследък имаме един сайт и когато се търси през гоогле и излиза тоя сайт дава надпис, че той е опасен и можело да навреди на компютъра ви.. от какво може да се получава това и как може да се оправи знае ли някой? Значи сайта е (не ми дава да го напиша, но каот напишете ключовите думи ще го видите - pirin-np[dot]com) а ключовите думи в гоогле са Национален парк Пирин, като се напише така излиза сайта на първо място и дава този надпис.. има ли някой идея защо се получава това?
 
вероятно има троянец /вирус на хостинга или в саита е вграден скрипт /;активХ които гугъл детектват като опасен.. НЕ е фалшива тревога свържи се с хостинга / дизаинера и ги попитаи ко правят за да решът проблема

@ арсенал има такъв надпис точно под таитъла като търсиш в гугъл

Провери си компа след като си го отварял

http://www.predpriemach.com/banners/opasen.gif
 
Я дайте сайт за чекване през нета че нямам Anti Malware от край време :)
 
Bigger каза:
Здравейте всички! Имам един въпрос към вас, много странно напоследък имаме един сайт и когато се търси през гоогле и излиза тоя сайт дава надпис, че той е опасен и можело да навреди на компютъра ви.. от какво може да се получава това и как може да се оправи знае ли някой? Значи сайта е (не ми дава да го напиша, но каот напишете ключовите думи ще го видите - pirin-np[dot]com) а ключовите думи в гоогле са Национален парк Пирин, като се напише така излиза сайта на първо място и дава този надпис.. има ли някой идея защо се получава това?

Прегледай си кода на индекс файла - има някакъв странен javscript и затова гугъл е сметнал, че сайтът може да навреди на някой посетител :wink:
 
Благодаря на всички за мненията! Ще видим какво мога да направя по въпроса и ако има пак затруденения ще ви питам, почваме да отстраняваме вероятните причини :)
 
the_heaven каза:
Прегледай си кода на индекс файла - има някакъв странен javscript и затова гугъл е сметнал, че сайтът може да навреди на някой посетител :wink:

Мерси и от мен бате че помогна :)
 

Горе