Питанка

Предлагат ми някаква програма 'еди какво си Spamer' , която праща мейл до 1000 пощи ... какво мислите , ако си я взема да рекламирам сайта си , ще има ли някакви последствия ... само за 10 лева ми я предлагат :)
 
Станимир каза:
Предлагат ми някаква програма 'еди какво си Spamer' , която праща мейл до 1000 пощи ... какво мислите , ако си я взема да рекламирам сайта си , ще има ли някакви последствия ... само за 10 лева ми я предлагат :)

в USA вкарват в затвора ;) в Китай те разтрелват :D
 
DEATH каза:
Станимир каза:
Предлагат ми някаква програма 'еди какво си Spamer' , която праща мейл до 1000 пощи ... какво мислите , ако си я взема да рекламирам сайта си , ще има ли някакви последствия ... само за 10 лева ми я предлагат :)

в USA вкарват в затвора ;) в Китай те разтрелват :D
Тва сериозно ли ? Или просто се ебаваш ;)
Иначе не мисля че от 1000 мейла ще удариш нещо , аз като видя нещото което не съм очаквал директно трия , освен ако вече не е в папка спам , там дори не проверявам (само когато очаквам нещо и не го получа , търся в спам-а ;) ) , така че ако аз получа реклама за сайта ти , няма да вляза ;) и ще го докладвам като СПАМ ;) Нищо лично ;)
 
georgimateev каза:
1000 имейла са нищо, бе. Дай 50 лева, ше пусна един мейл до всички регнати юзъри в моя форум :)

в USA вкарват в затвора в Китай те разтрелват
В Русия също убиха един.

Мале мале аз вече няма да спамя в мирка!
Кой е твоя форум?
 
Пълно е с такива безплатни програмки. Или поне има демо версии да ги изпробваш от които можеш да пускаш по 50 100 или там колкото са ти пуснали лимит на веднъш писма.
 
Вече и по форумите няма да спамя, аз не съм знаел че за спамене разтрелват БРРРРРР по добре да си рекламирам сайта честно, но да съм спокоен че китайците няма да дойдат да ме разстрелят!
 
DeyanMarkovski каза:
Вече и по форумите няма да спамя, аз не съм знаел че за спамене разтрелват БРРРРРР по добре да си рекламирам сайта честно, но да съм спокоен че китайците няма да дойдат да ме разстрелят!

SPAM на EMAILS !!!!!!!!!!!!!!! глупаф ли си? никой не ти говори за форуми или чатове.
 
Не че нещо ама деянчо става досаден с тъпите си изказвания , не вярвам да е толкова зле на колкото се прави....
 
генбъкс забраниха напълно имеил маркетинга (преди даваха оптин - само спама беше забранен) заради един пич коитио направи една мизерия бил си платил $70 за 20 МИЛИОНА "оптин" имеила и след като му изтриха акаунта разправяше че не било спам нали били оптин.... Коментара на пилдюд шевчфето на програма каза че тези $20 които бил изкарал онзи (не му ги платиха) нямало да му стигнат за успокоителните които щял да изпие докато оправи мизерията коят бил направил....

ПС като от хостинга ти получат определено количество оплаквания не се чуди ако ти спрът сайта
 

Горе