Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнение!

green777

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте, колеги,
Предлагам ви писане на 100% Уникални и Качествени статии на английски език! Текстът ще бъде SEO оптимизиран като включва посочени от вас Ключови думи (Aко желаете)!

Основната ми работа е Създаване на Текст/Статии на английски език, не само в България,но и в Интернет, като цяло.Владея английски език на почти перфектно ниво, завършил съм английска гимназия, имам няколко сертификата и съм живял няколко месеца в Америка.
Опитът ми в писане на статии на английски език е доста голям, също така съм продуктивен и мога да предложа изработването на голямо количество статии ежедневно.


Гарантирам, че написаните от мен статии ще са:

100 % граматически,синтактично и смислово издържан текст!(няма да откриете разлика със статии написани от Американци или Англичани!)
100% УНИКАЛНО И ОРИГИНАЛНО Съдържание! Ще преминат COPYSCAPE И AdvegoPlagiatus на 100 %!
Бързо изпълнение на поръчките (от 24 до 72 часа. Средно: 2- 3 ДНИ)
Пиша на ВСЯКАКВИ ТЕМАТИКИ! Темата няма значение!
Всички права върху статиите принадлежат на вас
Висококачествени и добре проучени статии = грабват и задържат вниманието на читателя
SEO оптимизирани = повече трафик
Убедителни = посетителите ще купуват,харесват или tweetват .


НЯМА Ограничения в думите!

ЦЕНИ:

150 думи=2$
300 думи=3,5$
400 думи=4,5$
500 думи=5$
700 думи=7$
1000 думи=9,5$
2000 думи=18


НАЧИН НА ПЛАЩАНЕ:

Плащането става чрез PayPal или банков превод, може да се плати и в лева по курса на БНБ. Плащането става предварително.
Информация за плащането-на лично съобщение.


НАЧИН НА ПОРЪЧВАНЕ

Поръчките стават на ЛИЧНО СЪОБЩЕНИЕ тук.
Първо: Изберете ТЕМАТА,Ключови думи,Заглавие за статията ви.
Второ: Изберете Броя на думите.
След получаването на заявката ви, статията ще бъде ваша най-много до 3 работни дни (може и по-бързо!)


ПРЕДЛАГАМ ПИСАНЕ НА СТАТИИ САМО НА АНГЛИЙСКИ ЕЗИК!
 
Последно редактирано:
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

Супер, изпратете ми Темата, Кл. думи и заглавието, което желаете за статията. Най-много до 3 работни дни е готова!
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

Успех, форума имаше нужда от такава услуга! Стига с този iWriter. :wink:
Класирам ли се за ревю?
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

Вие грабвате Второто ревю,изпратете ми Темата, Кл. думи и заглавието, което желаете за статията на лично съобщение. Най-много до 3 работни дни е готова!
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

обикновено са до 3 ревюта безплатните :evil:
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

може да качите някоя статия , за да видим как пишете и да преценим на избрана от вас тема.
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

Как се превежда "Бил съм се бил напил"?
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

Статията на "Poltargaista" е готова.
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

Статията е готова в уречения срок, наистина.
Въпреки сравнително трудната тема автора е успял да напише дълъг и смислен текст. Стилистически и граматически издържан.
Препоръчвам и със сигурност ще работим заедно занапред.
 
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

да бе да а едно" Бил съм се бил напил" не може да преведе!
 
Последно редактирано:
От: Пиша Английски Статии 100% Оригинални,Качествени,SEO Оптимизирани,Бързо Изпълнени

Благодаря много, радвам се че си доволен от текста.
 

Горе