Пиша във форуми. Добри цени! :)

danider

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
лятото наближава,времето се оправя, та и аз както всички други се нуждая от някой лев в повече :) Услугите, които предлагам са:
1.Форум постинг български/английски език - Тук има две възможности:
1.1 Писане във вашият форум. Възможност за правене на няколко профила. Всеки профил ще има аватар и подпис,като няма да рекламирам нищо във него.
1.2 Писане във чужди форуми. Тук се предлага само един акаунт, като пак ще сложа аватар и подпис (какъвто ми кажете:mrgreen:). Казвате ми нишата, аз търся сравнително популярен форум и от там нататък всичко е въпрос на уговорка.
Цена и за двете: 7 ст./коментар , като според условията може да се договорим и по друг начин. Методи за разплащане: Epay, PayPal и Банков път.
 
Последно редактирано:
От: Пиша във форуми. Добри цени! :)

Можеш ли да пишеш смислени коментари?
Само коментираш пуснати теми или можеш да създадеш нови и интересни теми?
За колко време можеш да сложиш примерно 500-600 коментара във един форум?
Става дума за мой БГ форум, който още не е пуснат даже. От два месеца се каня да го сложа, ама нямам време да го пълня.

А, да забравих. Приемаш ли банков превод. Нямам epay/paypal
 
От: Пиша във форуми. Добри цени! :)

Здравей :)
Значи, за правене на теми, ами зависи от нишата на форума. Но ако не е нещо супер специализирано..ще си направя ресърч, ще намеря други форуми на тази тематика и така. Относно времето за 500-600 коментара това също зависи от нишата и от това с колко акаунта ще се работи. Да приемам заплащане по банков път, сега ще го добавя във първия пост. Ако искаш може да продължим на ЛС или скайп, според това как ти е удобно :)
 
От: Пиша във форуми. Добри цени! :)

Възползвах се от услугите на колега и съм много доволен, препоръчвам го.
 

Горе