Предлагам: Пиша и пренаписвам статии на български език

От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Че да те заемем? :)
Последното задание беше общо взето досадна тема, но колежката се е справила добре. Време е да я изтормозим с нещо по-трудно :D :drama:
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Че да те заемем? :)
Последното задание беше общо взето досадна тема, но колежката се е справила добре. Време е да я изтормозим с нещо по-трудно :D :drama:
Няма никакъв проблем! :)) На разположение съм за всякакви по-трудни задачи :)))
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Няма никакъв проблем! :)) На разположение съм за всякакви по-трудни задачи :)))

Ммм, ще се размъркам от удоволствие. Може ли един икономическо-правен анализ на предложението на Уестингхаус от миналата година? :D
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Ммм, ще се размъркам от удоволствие. Може ли един икономическо-правен анализ на предложението на Уестингхаус от миналата година? :D

Това е интересна тема :)) Хайде да го почваме този анализ :)) Очаквай включване на ЛС :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Добавям още една услуга към изброените по-горе в темата - превод от италиански на български език. За повече информация може да се свържете с мен чрез посочените начини - ЛС, skype, e-mail. :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Благодаря на Jeannette Ivanova. Справи се много бързо и отлично с една статия, която й пратих в последния момент. Ако в бъдеще ми изникнат още задачки, със сигурност ще се свържа с нея. :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Благодаря на Jeannette Ivanova. Справи се много бързо и отлично с една статия, която й пратих в последния момент. Ако в бъдеще ми изникнат още задачки, със сигурност ще се свържа с нея. :)

Благодаря! За мен ще бъде удоволствие да работим отново заедно! :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Ползвах услугите на колежката и мога сърдечно да ви я препоръчам - точна, бърза, с добър изказ и без правописни грешки. :D:D:D
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Ползвах услугите на колежката и мога сърдечно да ви я препоръчам - точна, бърза, с добър изказ и без правописни грешки. :D:D:D

Много благодаря! :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Свободна съм за нови поръчки :)


Женета, моля свържете с мен. Търся сътрудник за дългосрочен ангажимент с ежедневно писане на материали на български с ползване на английски и руски източници подавани от мен.
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

изпратих Ви е-мейл.
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Поръчах 20 статии по 400 думи (за проба). Темата си е малко трудна за жена, но явно съм я подценил :)

Статиите са написани изключително добре и в срок! Явно за такива поръчки по няколко статии, колежката чете, информира се, и чак тогава почва да пише!

Мога да я препоръчам!
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Аз също се възползвах от услугите на Jeannette. Мога да кажа че е изключително коректна и изпълни поръчката бързо и качествено. Препоръчвам !
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Поредната отлично изпълнена поръчка. Жанета умее да въздейства на читателите чрез стила си на писане. Винаги ми подава материали готови за публикуване, което си е важно, защото не се губи време в проверка.
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Поредната отлично изпълнена поръчка. Жанета умее да въздейства на читателите чрез стила си на писане. Винаги ми подава материали готови за публикуване, което си е важно, защото не се губи време в проверка.

Благодаря! :)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Можеш ли да напишеш ревю за определена боя(продукт) за интериорно боядисване ?
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Колежката пише много добре. Чете се лесно, без правописни грешки уникалност 99%.
Поръчвайте смело, заслужава си.
 
От: Пиша и пренаписвам статии на български език

Колежката пише много добре. Чете се лесно, без правописни грешки уникалност 99%.
Поръчвайте смело, заслужава си.

Благодаря :)
 

Горе