Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

Людмила

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Предлагам няколко услуги:

Писане на оригинални статии на български език. Цените са :

300 думи - 2.50 лв.
400 думи - 3 лв.
500 думи - 4 лв.
и т.н.

Пренаписване на статии на български език. Цените са:

300 думи - 2 лв.
500 думи - 3 лв.
700 думи - 5 лв.
и т.н.

Ориентировъчни са и може да се договорим , в зависимост от обема на работа и дългосрочното ни сътрудничество.

По принцип аз съм личност ,която се интересува от всичко случващо се около мен.Имам много и разнообразни интереси, мога да пиша на почти всякакви теми. Все пак си запазвам правото да отказвам написването на статии, ако смятам, че няма да мога да се представя добре.Нова съм ,но имам желание за развитие и приемам градивна критика.За да се получи сътрудничеството между нас - първата статия на избрана от вас тема е безплатна,за да се запознаете с творчеството ми. Като в замяна очаквам компетентен отговор.
 
Последно редактирано:
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

Мацка, не е добре. Ужасно форматиране - научи къде се оставят интервали около препинателните знаци, има излишни запетаи, излишни тирета, излишни многоточия. Това на пръв поглед. Желая ти успех.
 
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

Пример:


Препинателните знаци (. , ; : ! ?) се поставят непосредствено след думата (преди знака никога не се оставя интервал), но между знака и следващата дума винаги се оставя интервал:

дума, дума → правилно
дума,дума → грешно
дума ,дума → грешно
дума , дума → грешно
 
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Последно редактирано:
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

Щом граматиката ти е ужасна - никой няма да ти поръча статии, после сам ще трябва да ги редактира. А за текста - зачетох се, и не ме грабна. Просто нахвърляни думи, без връзка помежду си, без стил, на моменти смисъла се изплъзва.

Искаш ли да пишеш хубаво - тогава сядай да се упражняваш, и си припомни как се прави отговор на литературен въпрос.
 
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

За граматиката разбрах , какво ще кажете за текста ?

Погледни последния пример на redrum, защото излиза, че не си разбрала за интервалите. ;)
 
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

Досега не ми се е случвало да получа статия без правописна грешка ,мамка му има 1000 тула за следене на правописа, та дори и мозилата има такъв. Как успявате да грешите не знам, днес получих 3 статии (не съм плащал за тях) и имах 5-6 грешки
 
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Последно редактирано:
От: Пиша и пренаписвам статии на почти всякаква тематика.

Досега не ми се е случвало да получа статия без правописна грешка ,мамка му има 1000 тула за следене на правописа, та дори и мозилата има такъв. Как успявате да грешите не знам, днес получих 3 статии (не съм плащал за тях) и имах 5-6 грешки
Преди 20 минути получих статия без грешка. Нещо не си случил :p Но аз си ги проверявам без тулове, както си ми е кеф или съм свикнал с правописа. :) Може и само да ми се струва, че са добре.

Към @Людмила..
Промени си първия пост и го редактирай като му оправиш пунктуационните грешки още отсега, за да ти *заблести обявата ;)
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Sky

Горе