Предлагам: Пиша качествени текстове

Dill

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте!

Предлагам писане на авторски статии на български език (за блог, онлайн магазин), както и на цялостно съдържание за уеб сайт.

Имам опит в създаването на текстове на различна тематика: здравословно хранене, възпитание на деца, взаимоотношения, пътуване, грижа за природата и др. Именно това са и любимите ми теми, но съм отворена за всякакви предложения.

Писането за мен е удоволствие. Обичам да работя по различни проекти – интересни, стимулиращи ме да уча нови неща.

Какво предлагам?
  • Добре написани статии.
  • Ангажираност по време на съвместната ни работа.
  • Изграждане на текстове, съобразени с конкретни ключови думи и фрази (предпочитам те да са зададени от клиента).

Какво очаквам?
  • Надявам се, че ще срещна хора, с които да си сътруднича дългосрочно.
  • Ще се радвам и на предложения за цялостно изграждане на съдържание за уеб сайт. Пиша текстове за следните страници: „Начална страница“, „За мен“, „Услуги“, „Често задавани въпроси“. За създаването им изготвям въпросници.

За мен е важно качественото изпълнение на поръчките. Затова:
  • определям цената спрямо заданието (тематика, брой думи, време за проучване и т.н.);
  • изпълнявам задачата в рамките на няколко работни дни.

Запазвам си правото да не приемам поръчки, които преценя, че не мога да изпълня, както и такива, които противоречат на мои убеждения.

Предлагам две безплатни ревюта на първите двама от вас, които ги поискат в коментар. Текстовете ще са до 300 думи.

За да се свържете с мен, пишете ми лично съобщение.


Благодаря за отделеното време!
 
Здравей, имам интерес.
Дали съм сред първите двама, които ще получат безплатно ревю ?
И в двата случая ми пиши на лично, за да ти кажа каква тема ми трябва и дали и ти имаш интерес.
 
Здравей, и аз бих искал да се възползвам от безплатно ревю

Писах и на лично.

Поздрави!
 
Благодаря за интереса!
Безплатните ревюта свършиха, но съм свободна за поръчки.
 
Много качествено направена статия! Получаваш положителен feedback!

Поздрави!

Много благодаря за мнението!
 

Горе