Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

Здравейте,

1. Коментари с линк в новинарски сайтове. Цени от 0.20 до 50 ст на коментар, зависи от вашите изисквания.

2. Коментари с линк по блогове, все още нямам списък, ще трябва да ми предоставите такъв.

3. Коментари с линк по форуми: Очаквайте тази услуга скоро!

Начин на плащане: Еконт или банкова сметка.

Предлагам за първите трима писали в темата, безплатни ревюта. 10 коментара за всяко.
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

Нека взема първото ревю от колегата :)
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

Еее, пак намаза безплатното, шегувам се , разбира се

Моля премести си обявата в правилния раздел.

Аз лично съм против тези простотии иначе , да спамите блоговете на хората
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

За следващият поискал ревю: 20 коментара!
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

Записвам се :) Получаваш ЛС
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

А линковете можеш ли да ги облечеш със текст? Линковете dofollow или nofollow са? Линковете тематични ли са? Линковете ще могат ли да се кликат от хората? Линковете на каква дълбочина са от основния пейдж? Можеш ли да имаш картинка вместо анкор? И т.н. и т.н.

Аз такива въпроси бих задал когато някой ми каже "правя линкове"... защото от линк до линк има балкан разлика. Или няколко планини. Не всички линкове са еднакви и никога няма да бъдат. Линковете както може да са полезни така и може да са вредни. Отделно може да са безмислени и безцелни - просто за да се вземат парите на хората. Примери бог дал, но няма да ви заливам със информация.

Вижте днешното видео на Ранд което е точно по темата:
https://moz.com/blog/20-attributes-influence-link-value-whiteboard-friday
и се описват 20 (има още доста повече) атрибути на линковете.
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

Да ми беше отговорил на на личното от 17-11-15 ...
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

След като пое ангажимент да го направи се забави малко време, след това му писах и каза, че ще ги направи "тази вечер".
От тази вечер мина много време... :)
Надявам се всичко да е наред с автора.
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

Прати повече информация ,че много постно :)
 
От: Пиша коментари с линк към вашия сайт (в блогове, новинарски сайтове и форуми)

Явно още не е напълно готов за услугата, която предлага. Няма лошо де, човек трябва да се развива ;)
Успех.
 

Горе