Пиша крайно качествен content за здравни блогове

Azula

New Member
Хранителни добавки? Фитотерапия (билколечение)? Лекарства? Здравословни проблеми? Диети? Аз съм човекът. Не превеждам от чужди сайтове, не копирам от никъде, под достойнството ми е. Статиите ми са уникални, имам добър и грабващ изказ, стил и знания. Див фен на lifetime learning.
МУ-София градуейт. Печелила съм литературни награди. Nuff said.
Не взимам евтино, но се съобразявам и влизам в положение. Ценя труда си. Можем да се уговорим и да покажа свое авторско съдържание на ЛС.
 
Ами да напишеш една статия от 300 думи по предварително зададена ключова дума. За която да дам отзив в темата.
 
Мога да покажа мой content на ЛС. По обективни причини не мога да публикувам публично.
 
Идеята му не е да види как пишеш, а да получи нещо безплатно :) Тук трудно ще намериш хора, които търсят качество, повечето гледат да минат възможно най-тънко, но все пак успех.
 
Идеята му не е да види как пишеш, а да получи нещо безплатно :) Тук трудно ще намериш хора, които търсят качество, повечето гледат да минат възможно най-тънко, но все пак успех.
Да получа безплатно, да дам ревю и ако ми хареса това което пише да си поръчвам месечно статии. Нов потребител във форума регистриран от вчера мисля, че ще е добре за него +1 ревю. Плюс това търся точно компетентен човек по темата за хранителни добавки, диети.
 
Да получа безплатно, да дам ревю и ако ми хареса това което пише да си поръчвам месечно статии. Нов потребител във форума регистриран от вчера мисля, че ще е добре за него +1 ревю. Плюс това търся точно компетентен човек по темата за хранителни добавки, диети.
Пиши лично ако колежката не може да се заеме с проекта ти. Имам точно това, което ти трябва.
 
Пиши лично ако колежката не може да се заеме с проекта ти. Имам точно това, което ти трябва.

Не се стърпя да си предлагаш услугите в чужда тема! Така ли правиш бизнес?
 
Идеята му не е да види как пишеш, а да получи нещо безплатно :) Тук трудно ще намериш хора, които търсят качество, повечето гледат да минат възможно най-тънко, но все пак успех.
Не съм съгласен с теб! Тук има хора, които наистина търсят качествено съдържание, а не просто "съдържание".
 
Това не е забранено тук, би трябвало да го знаеш.

За забраненото - не е забранено, знам това, но си е малко некоректна проява.
 
За забраненото - не е забранено, знам това, но си е малко некоректна проява.
Няма нищо некоректно в това. Вие като спамите из моите теми някой чува ли, че не е коректно? Или е разрешено за едни, а забранено за други...че това е форум, дори не спамя. Съжалявам, когато си прав се съгласявам, но в момента не приемам критиката за градивна, поне не и при тези обстоятелства.
 
Извинявам се... наистина не искам да звуча грубо, но ако исках подобно развитие на темата си, щях да пиша в BG-Mamma.
Готова съм да напиша "ревю", щом е важно. Дайте ми ключова дума.
 

Горе