Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

taniakar62

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Пиша статии с уникално съдържание на руски, български и английски език. Превеждам от български език на руски и английски и обратно.
За повече информация пишете тук или на [email protected]
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Безплатна статия - ревю ще има ли? Може на бг, може и на английски.
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Здравейте, може ли имейл за да ви пратя ревю?
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

А, гледам тук хиените за безплатни статии почнаха да се нареждат и сами да си искат, тогава и аз искам една безплатна статия, макар и да нямам нужда от нея, но как се пропуска далаверата? :wink:
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Имате лично съобщение :)
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Безплатна статия - ревю ще има ли? Може на бг, може и на английски.

tedkata_m - самия ти предлагаш да пишеш статии, тогава защо си просиш от жената безплатна статия? Не е ли нахално това от твоя страна? Тази твоя постъпка е нахална, грозна... .
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Аз искам статия на български език, плюс това не виждам какъв ти е проблемът, като аз първи писах в темата?
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Аз искам статия на български език, плюс това не виждам какъв ти е проблемът, като аз първи писах в темата?

Аз нямам никакъв проблем, но ти имаш проблем, че постъпката ти е грозна, нахална, тарикатска, а явно авторката на темата я е страх да ти откаже и да те сложи на място, защото е нова във форума. Интересно, защо на мен не ми искаш безплатна статия? Защото знаеш, че на момента ще те разкарам... . Ама ти си бил много нагъл бре... предлагаш да пишеш статии на английски, които продаваш, а не можеш да си напишеш статия на български?! :lol: :cry:
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Не, не е нагла, аз мога да пиша и на български, но понеже нямам време и не предлагам такава услуга в момента. Затова исках колежката да ми напише статия, за която дори щях да си я платя плюс ревюто от мен. Не те разбирам защо се намесваш, ако толкова ще те успокои да се откажа от статията и да ти напише на теб? За мен няма проблем!
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Безплатна статия - ревю ще има ли? Може на бг, може и на английски.

...исках колежката да ми напише статия, за която дори щях да си я платя плюс ревюто от мен....


Я кажи, кога излъга - в първото мнение или сега? Значи не само си нагъл тарикат, ами и лъжец!
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Не съм излъгал - исках да е безплатна, но заради теб ще я платя - за да си спокоен и да не се притесняваш! ;)
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Не съм излъгал - исках да е безплатна, но заради теб ще я платя - за да си спокоен и да не се притесняваш! ;)

Щом ще се съобразяваш с мен, тогава постъпи както е коректно докрай: Плащаш статията, казваш на каква цена си я получил, авторката на темата потвърждава, че си е получила парите от теб, а ти даваш едно ревю в темата за способностите на авторката да пише статии. Всичко останало ще е некоректно.

Също така бих поискал и да покажеш в темата на всички колеги документ, че си и платил статията, защото в предните свои мнения показа некоректно поведение, което уронва твоя престиж, а добре знаеш, че много колеги от форума не одобряват постъпката ти и така губиш партньори!

Така де... като си почнал - поправи се и бъди коректен докрай или си носи последствията от тарикатската постъпка във втория пост в тази тема.
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Да покажа документ?!? Абе момче, какъв ти е проблемът на теб? Знаеш ли, отказвам да пиша статия под твоята диктовка и изисквания.
До авторката - забрави за мен, все едно не съм ти писал.
Да бъда коректен? Ами питай моите клиенти, за които съм писал статиите дали съм бл коректен...Ти си първият човек от този форум, с който съм се "скарал".
Повече няма да пиша тук, за да не разводнявам темата. Ще те помоля и ти да не го правиш. Ако имаш нещо лично към мен - моля на лично.

Благодаря.
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Да бъда коректен?

Оправдавай се колкото искаш, те колегите от форума видяха в тази тема колко си коректен и колко честно постъпваш.

За твое сведение, а и за другите използвачи, които като хиени налитат на и сами си искат безплатни статии: ревюта не се вземат защото както tedkata_m сам си призна, нямате време да си напишете сами статия, а се взема за да се покаже как копирайтъра работи, повече информация по темата ще намерите тук.
 
От: Пиша/превеждам статии с уникално съдържание на руски, български и английски език

Здравейте, ще се радвам да прекратите този спор. Всеки е прав за себе си и се радвам, че изразявате мнение, но не мисля, че моя пост трябва да привлича този сорт коментари.
Странникът - ще имам предвид всичко което каза, вярвам, че ще си направя правилните изводи, но ще действам по мое усмотрение. Благодаря все пак.
tedkata_m - отговорила съм на твоето запитване в лично съобщение.
Силно се надявам, че след моя коментар няма да видя повече други, освен ако не са свързани с темата, която публикувах.
Лек и успешен ден на всички!
 

Горе