Предлагам: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Това момиче ме разби, докато с останалите проявили интерес се мотаем на лични (вкл. и по моя вина), двете статии за перифразиране ми бяха изпратени, с 95% уникалност експресно!
Разбира от половин дума и не се шегува - силно препоръчвам!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте.Може ли имейл за връзка с Вас ? Благодаря предварително :)
 
Re: От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей, може ли и аз да помоля за имейл за връзка ? Благодаря!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте, аз също се интересувам. Благодаря!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей, искам да попитам дали все още се занимаваш с писането на статии.
Тъй като ще си правя сайт на тема life coaching, ми трябват статии на англииски език.
Това са изискванията, тъй като аз имам тематиката и написана статия, но за да я използвам за авторска трябва да са спазени тези изисквания:
[MUST] You must modify the article 30-35% before you post it
[MUST] You must modify the name of the article before you post it

Ще имам нужда и от други услуги за написване на текстове занапред.

Моля ако имаш интерес и се занимаваш все още с писане да се свържеш с мен.
Поздрави
Петър
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравей, искам да попитам дали все още се занимаваш с писането на статии.
Тъй като ще си правя сайт на тема life coaching, ми трябват статии на англииски език.
Това са изискванията, тъй като аз имам тематиката и написана статия, но за да я използвам за авторска трябва да са спазени тези изисквания:
[MUST] You must modify the article 30-35% before you post it
[MUST] You must modify the name of the article before you post it

Ще имам нужда и от други услуги за написване на текстове занапред.

Моля ако имаш интерес и се занимаваш все още с писане да се свържеш с мен.
Поздрави
Петър

Здравей! Имаш ЛС ;) :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте, в следващите няколко месеца ще ни трябват значителен брой статии. Как може да се свържем с вас?
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Здравейте, в следващите няколко месеца ще ни трябват значителен брой статии. Как може да се свържем с вас?

Здравейте! Имате ЛС :)
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

може ли и ЛС за връзка и на мен
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Не знам какво толкова всички я прехвалвате, но аз НЕ съм доволен. Първо прати половината от поръчката както се бяхме разбрали, останалата трябваше да е готова миналата седмица в Четвъртък. Такава ни беше уговорката.

След като не я получих, писах вчера по обяд и до вчера ми ги прати, обаче изрично й споменах, че не искам да получа набързо написани материали с цел да се предаде поръчката.

Цената на която пише е 1.50 лв/100 думи и тя е добра ако човек бърза защото дава кратки срокове, НО има едно но, качеството е за сметка на бързината.

Няма да поствам какво съм получил, но е пълно с безсмислици. За 1.50 на 100 думи аз лично очаквам да се чете целият материал след като се напише.

Аз НЕ препоръчвам колежката на хора, които им е важно какво ще четат посетителите на сайтовете им. Освен ако не започне да чете това което е написала и да редактира своевременно.

Който иска да види текстовете да ми пише на ЛС, няма да ги поствам тук.

PS: Моля да не ми се трие мнението.
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Благодаря за изразеното мнение!

Аз приемам критиката и смятам, че тя трябва да е градивна, а не подривна или повод за препирни. В крайна сметка, копирайтингът е творческа дейнсот и е изцяло в реда на нещата да има както клиенти, които харесват написаното от мен, така и такива, на които няма да допаднат текстовете ми.

Въпросът е принципен в случая: не мисля, че е редно оценката на моите текстове да се прави на база някакво случайно препращане на текстове, които няма да е на 100% сигурно чии са и по какъв начин са били написани. Смятам, че който иска да се увери в грамотността, бързината и качеството на работата ми, може да го направи и сам – на база предадени от мен текстове! Всичко друго ми прилича на квартална свада и не особено професионално, а доколкото зная, Галин Стефанов се възприема за професионалист в работата си.

Оставам на разположение за работа със същите условия и всеотдайност! Приятен и успешен ден от мен!

P.S. Моля, темата ми да не се превръща в безмислен спам диалог!
 
От: Пиша статии. Превеждам. Перифразирам.

Получих статиите в срок.Доволен съм от услугата!
 

Горе