Пиша статии на български език

Ferruccio

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
5430375k.png

Пиша статии на български език. Предлагам 5 ревю статии, които могат да бъдат взети от потребители с над 50 мнения и поне 10 положителни оценки. Цената след това ще е промоционална, а именно 2 лева за статия от 250-300 думи. Тя ще е валидна до 10 ноември. Мога да пиша на различни теми, но си запазвам правото да откажа поръчка, ако не се чувствам достатъчно компетентен по някоя тема. Целта ми е да предавам качествени статии, а не да Ви взема парите и затова уточнявам тази подробност. Приемам плащане само по банков път, но до няколко седмици ще може да се плаща и с paypal. Ето темите на безплатните ревю статии:

  1. Asus K73SD –TY046D - лаптоп от ново поколение
  2. BlackBerry ни представи новия играч – таблет PlayBook 16GB
  3. Защо да купим лаптоп Samsung 300E5Z
  4. Мобилен смартфон HTC Desire V Dual SIM
  5. Таблет Samsung Galaxy Tab 2 P3110 7.0 8GB + 3G

Контакти:
Skype: ferrucio_i
E-mail: ferruccio @ mail.bg

Ако имате някакви въпроси, не се колебайте и се свържете с мен на посочените контакти!

 
От: Пиша статии на български език

Мисля, че ще е по-добре клиентите да дават темите на ревю статиите. Така всеки ще може да прецени дали си достатъчно добър :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Пиша статии на български език

Мисля, че ще е по-добре клиентите да дават темите на ревю статиите. Така всеки ще може да прецени дали си достатъчно добър :)

Имаш право. Добавям две ревю статии. :)
 
От: От: Пиша статии на български език

За теб е другата ревю статия. Прати ми своя тема или коя от написаните статии искаш. :)

ОК, пратих ти лично.
 
От: Пиша статии на български език

Получих статията и съм малко със смесени чувства. Отдавам го на това, че незададох точно и конкретно заглавие за статията, а оставих на автора да прецени от посочената тема какво да напише. И всъщност темата беше такава, че няма кой знае какво ново и уникално да се напише, и за това много ми наподобява на други статии, които сам съм си превеждал и натъкмявал.
Като цяло мога да кажа, че Ferruccio се е справил добре, с дребни забележки, ако реша да публикувам статията на сайта си бих променил тук-таме.
 
От: Пиша статии на български език

ако реша да публикувам статията на сайта си бих променил тук-таме.
Овърташ нещата, демек Феруцио е пълен фейл и повече не би му писал:). Малко са грамотните копирайтъри из тукащните среди:)
 
От: Пиша статии на български език

Получих ревю статията и ми хареса :) Ferruccio се е справил добре и доста бързо с поръчката. Препоръчвам го :)
 
От: Пиша статии на български език

Искам третата ревю статия, ако е свободна все още. :)
 

Горе