Пиша статии на български, изработвам лога и банери

От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

bodyrock89 => защо да е идиотизъм? Не съм казал, че искам и ще се възползвам от това - самият аз мога да пиша, прави ми удоволствие да пиша, и когато пиша по конкретна тема която разбирам, не ми отнема много време за да напиша статията. А колкото до правенето на лога и банери - та самите ние които си правим сайта извършваме тази дейност. На свободния пазар сме и когато намерим достатъчно добро заплащане - се включваме и приемаме поръчките. Като човек, който разбира и може това едва ли ще се възползвам от безплатна оферта за банер и лого: по-скоро ще вляза във връзка със съответния човек за да установим професионален контакт и обмяна на мнения.

Просто тук подхождам малко от идеалната страна - против съм всякакво ограничение, а в конкретния случай дадох пример със себе си, защото аз пиша този пост и не искам да говоря от името на други хора без да съм искал тяхното мнение. Все пак ако това е грешка от моя страна и изглежда като обвинение или нападка - моля за извинение.
Но просто така мисля и няма да променя мнението си!
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Все пак ако това е грешка от моя страна и изглежда като обвинение или нападка - моля за извинение.
Но просто така мисля и няма да променя мнението си!

По-скоро си е чиста обида отправена индиректно. Да наричаш някой идиот, само защото не иска да работи на всеки за без пари, е доста нагло. Ти като колега на въпросния фрийлансър трябва да знаеш, че човек трябва да си цени труда. Кое от въпросните изисквания за БЕЗПЛАТНИТЕ услуги не е правилно? Че не иска всеки новодошъл да грабне услугата и да забегне, без да даде адекватно ревю? Вероятно има много чакали, които само това чакат - авантата. Какво ревю може да направи някой, който тепърва навлиза в тая сфера и не знае какви са критериите за оценка на въпросните услуги? А това, че ти или някой друг сте отдавна във форума, но просто не пишете често, си е ваш проблем. Как автора на темата може да знае това?
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Точно, това си е практира ревюта да се дават на хора които са от еди колко си време, с еди колко си поста и т.н Иначе всеки щеше да се регистрира, да взема ревюта и накрая да не напише и 2 реда.

Тъй като аз съм 1 от взелите ревю. Всичко е точно, предостави ми даже повече от 1 вариант за лого 1 ден след като й писах. Малко снимки.

Препоръчвам !

logo1.jpglogo2.jpg
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

успехи, и дано да греша. много бих се радвал ако се върнем на тази тема след годна та да се види кое какво...дори тогава определено бих си поръчал нещо.

по много подобна схема скоро бях завлечен тук, и е възможно да съм свръх-чувствителен на тази тема.

моята препоръка е да внимава човек, защото има потенциални измамници тук. портфолио, сайт, препоръки от платени поръчки, скайп и още много други липсващи неща за мен си остават червено флагче.

за - реп: да ... @$#%
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

успехи, и дано да греша. много бих се радвал ако се върнем на тази тема след годна та да се види кое какво...дори тогава определено бих си поръчал нещо.

по много подобна схема скоро бях завлечен тук, и е възможно да съм свръх-чувствителен на тази тема.

моята препоръка е да внимава човек, защото има потенциални измамници тук. портфолио, сайт, препоръки от платени поръчки, скайп и още много други липсващи неща за мен си остават червено флагче.

за - реп: да ... @$#%

Как според Вас ще излъжа, завлека, измамя някого с безплатни услуги. Май трябва да Ви припомня, че и Вие сте били нови потребители. Щеше ли да Ви е приятно да Ви слагат под един знаменател, защото не сте открили сайта по-рано и не сте се доказали пред другите си съфорумници. Целта ми с безплатните услуги беше да покажа стила си на работа. Каква лошо видяхте в това, че ме нападнахте? Цитирам "по много подобна схема скоро бях завлечен тук, и е възможно да съм свръх-чувствителен на тази тема". Аз ли съм Ви завлякла, че сега да ми спамите темата и да сте "свръхчувствителен" с мен?

А наглите постове на Странникът дори няма да си правя труда да коментирам. Не съм очаквала такава злоба! Просто нямам думи...

П.С. Благодаря на колегите, които се застъпиха за мен!
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Гайс,
тук става въпрос за безплатни услуги (review copy). Съответно:

1. Момичето е пълното си право да определи на кого да ги предложи. Даже изискванията са малко. Аз бих турила Реп пауър и поне 6 месеца във форума. Като ще се работи без пари, поне да е с правилните хора.

2. Винаги е било практика благинките да се предоставят само на хора, които вече допринесли с нещо за развитието на форума и са в състояние да оценят адекватно и относително обективно какво им се предлага. Първият срещнат не би могъл най-малкото защото му липсва практика. И мнението му няма (почти) никаква тежест за останалите.

3. Цените са напълно прилични, съответно негодуващите могат да се възползват от платените й услуги.

Никол, качи в темата още примери за предишни твои лога и банери, ако имаш такива. И успех
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Благодаря за подкрепата Caprice :) За момента нямам мои работи, но тези дни ще направя и ще ги публикувам в темата ми. Ето едно лого, което направих сега.

026265961.jpg
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Нещо ново :)

026265959.jpg
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Ново предложение :)

026265952.jpg
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Моля администраторите да изтрият това мнение.
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Нещо ново, което направих за колегата BurnX :)

026272022.jpg


026272008.jpg


026272027.jpg
 
От: От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Здравей Nikol, може ли да ми пратиш мейла си на лични. Аз още нямам права да пиша ЛС.
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Приемам нови поръчки. При въпроси ми пишете ЛС :)
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Нещо ново, което направих за свое удоволствие :)

026296459.jpg
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Приемам нови поръчки. Намаление 10 % на всички услуги, които предлагам. Важи до 14 февруари!
 
От: Пиша статии на български, изработвам лога и банери

Vip-watches.gif
 
Последно редактирано:

Горе