Пиша статии на женска тематика и ревюта на козметични продукти

Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Мога да напиша статии, които да публикувате във Ваш сайт. Предлагам и пренаписване на статии от български или английски.

Поздрави и успех в бизнеса!
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на женска тематика и ревюта на козметични продукти

Въобще не се колебайте да възлагате поръчки на колежката :) Ревютата й са страхотни, стила, познаването на материята, богат опит и най-вече гледната точка на една съвременна млада жена...Последната статия в блога е направена за мои продукти и мога да кажа, че след като я изчетох и на мен ми се дощя да си купя :)
Безупречен правопис, пунктуация, стилистика...не са много фрилансърите, които да се похвалят с всичко това
Без въобще да се замисля ще поръчвам отново
 
От: Пиша статии на женска тематика и ревюта на козметични продукти

съвет - обяви си някакви цени примерни, че така хората ще си мислят, че много скъпо взимаш.
 
От: Пиша статии на женска тематика и ревюта на козметични продукти

съвет - обяви си някакви цени примерни, че така хората ще си мислят, че много скъпо взимаш.

Благодаря за съвета, но не мога да сложа примерни цени, защото наистина зависи от доста неща. Има теми, които са ми много познати и мога буквално за няколко часа да изкарам над 10 статии, а има такива, за които ми е нужно допълнително четене и за същия брой статии ще ми трябват няколко дни.
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на женска тематика и ревюта на козметични продукти

Не можеш да ценообразуваш на база на това което на тебе ти е сложно и непознато защото няма да си конкурентноспособна. Ако ценообразуваш избирателно, тогава трябва да се придържаш към общоприети норми - например техническите статии са по-скъпи от пътеписите и.т.н. Ако аз бях на твое място щях да напиша темите които ме вълнуват и са ми лесни и да дам някакви примерни цени. Ако темата ми е трудна само на мен, но не е общоприето трудна, то тогава просто отказвам поръчката. Няма как да вземеш за статии за градина 5лв за 500 думи , а за статии за готвене 15 лв за същото само защото ти е нужно допълнително четене :). Просто се опитвам да ти дам съвет.
 
От: Пиша статии на женска тематика и ревюта на козметични продукти

Имам интерес, за статия в блога, на тема "Грим" с вечен линк, ако може цена на ЛС.
 

Горе