Пиша статии на почти всякаква тематика!

pkoleva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам писане на статии или преразказване на текстове. Ако има някой заинтересован нека ми пише на ЛС относно въпроси за цени или да му покажа мои текстове. Имам опит ако решите ми пишете, благодаря предварително.
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

Само сега седмицата с едни от най-светлите празници, които предстоят се надявам да ви заинтересувам с разни намаления за писане на статии. Нека ако има заинтересувани да пишат и да не забравяме да бъдем по-добри към себе си и околните, въпреки, че се сещаме за тези ценности предимно около такива големи празници.
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

Здравей, Бербатов пиша статий и преразказвам текстове само на български, знам и английски, но с граматиката не съм много добре при него и не рискувам да пиша. Ако имаш интерес пиши ми.
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

... пиша статий ...

техническа грешка предполагам, орпваи си я че изглежда кофти
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

техническа грешка предполагам, орпваи си я че изглежда кофти


Ако се простят и немалкото липсващи запетайки, в писането на девойчето изглежда, че има потенциал.
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

Много се старая и да понякога допускам грешки, но кой е безгрешен. Хората са създали програми, с които да оправяме грешките си. Приемам критики и съвети! Желая да се доказвам и развивам!
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

Благодаря на всички отзовали се, отново съм на линия за нови поръчки пишете ще отговоря на всеки.
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

Здравейте, имам свободна седмица преди началото на нов проект, мога да приема няколко поръчки. Пишете на лично, че е по-удобно.
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

В момента тече летен период и идва време за отстъпки... от 02.07.2013 до 15.09.2013 предлгам следните цени и пакети. При поръчка на 20 или повече текста получавате отстъпка от 15%. Като цена за 100 думи е 1.00лв
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

В момента тече летен период и идва време за отстъпки... от 02.07.2013 до 15.09.2013 предлгам следните цени и пакети. При поръчка на 20 или повече текста получавате отстъпка от 15%. Като цена за 100 думи е 1.00лв
Аз имам следната оферта:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43501
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

Хубаво предложение бих казала, само ми поясни по колко искаш да се пише, защото аз мога и по 20 на ден примерно те, като са по 100 думи.
 
От: Пиша статии на почти всякаква тематика!

Хубаво предложение бих казала, само ми поясни по колко искаш да се пише, защото аз мога и по 20 на ден примерно те, като са по 100 думи.
Е, чак пък по 20 на ден.:)
Гугъл ще ме помисли за спамър с толкова постове дневно.
Писах ти и лично, ако имаш въпроси.
 

Горе