Предлагам: Пиша статии, поддържам Фейсбук страници, правя Фейсбук реклами

dimsmim

Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте,

предлагам писане на статии на български език, поддържам Фейсбук страници, правя Фейсбук реклами. Най-много опит имам в теми като здраве, диети, хранителни добавки, био храни, фитнес, тренировки, красота, мода, козметика, интериор, съвети за дома, грижа за деца, кулинария, пътувания, туризъм, професионална реализация.

Цената за статии е 2 лв./100 думи.
Цената за колажи за Фейсбук е 5 лв./1 бр. (включва и кратък текст за поста)

За ежедневна поддръжка на Фейсбук страници и изработка на Фейсбук реклами, моля пишете ми за повече информация.

Приемам плащания по банков път, Еконт, Пейпал.

Ако се интересувате от офертата, моля свържете се с мен чрез лично съобщение. :)
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии

Поръчах 5 статии при колежката, вече са готови, и определено за тази цена са перфектни. Няма граматически и смислови грешки, уникалността е над 90%.
Със сигурност ще поръчам отново.
 
От: Пиша статии

Първите 5 статии вече са готови. Уникалност над 95 % и перфектно написани. Препоръчвам + 1 Itrade
 
От: Пиша статии

Препоръчвам горещо, материалите са с над 95% уникалност,задължително ще се възползвам отново. Благодаря.
 
От: Пиша статии

Много съм доволен от тази г-ца/г-жа. Статиите са перфектно написани. Горещо препоръчвам! И разбира се, ще използвам отново услугите ѝ. :)
 
От: Пиша статии

Здравейте, приемам нови поръчки. Правя отстъпки. Пишете ми лично съобщение за подробности. :)
 
От: Пиша статии

Браво!!!Отлично изпълнение на поставената задача препоръчвам!Поръчах си 10 статии и всичките са много добри браво :) Успех и не се замисляйте поръчвайте :)
 
От: Пиша статии

Здравейте, в момента съм свободна и приемам нови поръчки.
 
От: Пиша статии

Здравейте, имам нужда от написването на доста текстове. Темата е туризъм, описание на туристически обекти и пътувания на тази тематика. Дайте знак, ако можем да работим заедно :)
 
От: Пиша статии

Здравейте, може ли да изпратите статии писани от Вас на hic_project @ abv.bg
 
От: Пиша статии

Ако позная колко си висока, ще ми напишеш ли една безплатна?

Сори, не се сдържах :)
 
  • Like
Реакции: Emo

Горе