Пиша статии

traiki

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Пиша статии и правя събмит в БГ Соц.мрежи

Пиша/пренаписвам статии на български език на почти всякакви теми,като силата ми е в спорта и компютърните технологии в частност игрите . Цените са приблизително такива , като за по-големи пакети статии ще се договаряме допълнително :

200-300 думи : 2.00 лв
300-400 думи : 3.00 лв
400-500 думи : 4.00 лв
500-600 думи : 5.00 лв

За статия над 650 думи , цената вече е по-договаряне.


Събмит в Български Социални мрежи

Правя събмит в 50 БГ социални мрежи по мой списък за 5 лв, при по-големи поръчки е възможна отстъпка в цената на пакета. В услугата влиза спиннато заглавие и текст, написани от мен. Също така може да направя събмит по ваш списък в повече социални мрежи, като ще се договорим за цената допълнително.

Приемам плащания само в Epay или по банков път
За контакти можете да ме намерите на скайп chorbara43 или на мейла [email protected] , както и тук на лично съобщение.
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии

От известно време работя с човека, мога да кажа все хубави неща. Много точен, работи бързо и коректно.
Статиите са на много добро ниво - Препоръчвам !
 
От: Пиша статии

Получих моите статии. Статиите са на ниво. Всичко е точно.
Комуникацията с traiki е лесна и приятна.
 
От: Пиша статии

Имаш ЛС......
 
От: Пиша статии

Поръчах близо 30 статии и съм доволен. Всичките статии бяха направени точно по изискванията, които предварително му бях задал.
Скоро пак ще се възползвам от услугите му.
 
От: Пиша статии

Много съм доволен :|:|:|:|
 
От: Пиша статии

Възползвх се от услугата и съм изключително приятно изненадан от бързината и от качеството на работа на колегата.Препоръчвам с две ръце.Коректен и точен предприемач!
 
От: Пиша статии

Ъп на темата, предлагам нови услуги - Събмит в БГ социални мрежи и директории за статии.
 
Последно редактирано:

Горе