Пиша текст от видео

От: Пиша текст от видео

Аз пък дигам цените за програмиране:

Всеки ред код 10 кинта. :lol:

още с отварянето на <? и вече ще ми е гот :D
 
От: Пиша текст от видео

Услугата ми представлява създаване на текст с информацията от видеоклиповете и струва 0.35 стотинки на дума + допълнителна сума (някакви дребни стотинки) за всеки клип.

Значи, аз вземам по 5 лв. на 500 думи, и на другите им се вижда много, а ти вземаш 35 лв. за 100 думи? Който ти поръча статия ще трябва да плати за текст от 500 думи цели 175 лв.? Нещо много се надценяваш, в предна твоя тема ти намекнах, че вземаш скъпо, но тук направо скри шапката на всички.
 
От: Пиша текст от видео

Значи, аз вземам по 5 лв. на 500 думи, и на другите им се вижда много, а ти вземаш 35 лв. за 100 думи? Който ти поръча статия ще трябва да плати за текст от 500 думи цели 175 лв.? Нещо много се надценяваш, в предна твоя тема ти намекнах, че вземаш скъпо, но тук направо скри шапката на всички.

Бъркаш сметките 0.35 стотинки, не лева, но пак е скъпо. 100 думи обаче пак са си 3.5 лв, което си е скъпо :)
 
От: Пиша текст от видео

Бъркаш сметките 0.35 стотинки, не лева, но пак е скъпо. 100 думи обаче пак са си 3.5 лв, което си е скъпо :)

100 * 0,0035 = 0,35 :)
друг е въпросът дали е 0,35 стотинки изначално
 
От: Пиша текст от видео

Както е написано си е точно 35 лева за 100 думи. Вие както искате си го смятайте.
 
От: Пиша текст от видео

@Кай Рен автора е писателя, не ти :).
Ти си ги смяташ правилно. Поръчвай, докато е на примоция :).
 
От: Пиша текст от видео

Айде и аз да наспамя щото ми писна да ми светка тая тема от "математиците" тук.
0.35 стотинки на дума * 100 = 35 стоники на дума
@Кай Рен е прав, явно е учил математика и във втори клас ;)
 
От: Пиша текст от видео

Аз пък се интересувам наистина от предложението. И веднага ще поръчам.
Но преди това един въпрос.
Това за български или за английски е цената? или няма значение?

Моля подтвърди цената защото явно много хора не са ходили на училище :) и бъркат 0.35 ст. с 0.35 лв.

За да е по нагледно давам пояснение:

Обявена е цена 0.35 стотинки на дума, което е

3.5 ст. за 10 думи
35 ст. за 100 думи
3.50 лв за 1000 думи
35 лв за 10 000 думи




Услугата ми представлява създаване на текст с информацията от видеоклиповете и струва 0.35 стотинки на дума + допълнителна сума (някакви дребни стотинки) за всеки клип.
 
От: Пиша текст от видео

Абе математиците дето са учили в училище, имате и елка на компа......

Ай смятайте да видим какво ще каже?

Пък и, ако ми обясните къде има три стинки и една разцепена на две ще съм ви още по-благодарен. Направо обявата е пълен цирк, ама нали много смятате.....

Колко стотинки има в един лев? 100 нали?

Следователно: Един лев е равен на 100 стотинки, Следователно 0.35 * 100 е равно на 35 лева.....

Или ще ми кажете че примерно думата ако е по 1.20 лева няма да е 100 думи за 120 лева???
 
От: Пиша текст от видео

Егати и тъпия спор честно ...

Написано е 0.35 стотинки, а не 0.35 лв

т.е 100 думи - 0.35 лв !!!
 
От: Пиша текст от видео

0.35 стотинки * 100 колко е ?

Егати и тъпия спор честно ...

Написано е 0.35 стотинки, а не 0.35 лв

т.е 100 думи - 0.35 лв !!!
 
От: Пиша текст от видео

Когато искаш да кажеш 35 стотинки се пише 0.35 лв, а когато пише 0.35 стотинки би следващо да е приблизително 0.35 от стотинката, т.е. 3 думи струват 1 стотинка.
Друг е въпроса, че авторът според мен е искал да напише 35 стотинки на дума.
 
От: Пиша текст от видео

@uni-web Е то няма 3 стотинки и една половина ,но не пречи да има такава цена. Както при bux-oвете дето плащат по 0.002цента за клик. Мисля ,че момчето има това в предвид. Същото се отнася и за курсовете там също е така Евро към Лева до кой знак гледаш като обменяш пари.
 
От: Пиша текст от видео

Е да сметни го така 0.035 *100 = 3.50 лева. Къде ги видяха тези 0.35 стинки за 100 думи не мога да разбера.
Ама 0.35 * 100 си е 35 лева, пак казвам в един лев има 100 стотинки няма нито как да са по-малко нито как да са повече.
Автора може и да се е объркал, но по този начин звучи кофти, а да не говорим, че първия път като видях обявата пишеше 0.35 лева. Не , че има резлика защото за мен 0.35 лева и 0.35 стотинки си е едно и също нещо.
Ако думата струва 35 лева си се пише 35 лева. Нола се слага само преди да достигне лев. Иначе кво да пишем предлагам статии на цена 0.1000 лева за дума?
Смятай те бе хора не е сложно много е просто даже.
@uni-web Е то няма 3 стотинки и една половина ,но не пречи да има такава цена. Както при bux-oвете дето плащат по 0.002цента за клик. Мисля ,че момчето има това в предвид. Същото се отнася и за курсовете там също е така Евро към Лева до кой знак гледаш като обменяш пари.
 
От: Пиша текст от видео

Е да сметни го така 0.035 *100 = 3.50 лева. Къде ги видяха тези 0.35 стинки за 100 думи не мога да разбера.

Смятай те бе хора не е сложно много е просто даже.

Именно поради това, че е много просто повтарям за неразбралите така написаната оферта:

1 дума - 0.35 ст
100 думи - 35 ст или 0.35 лв
и т.н
 

Горе