Пиша футболни прогнози, анализи, ревюта на букмейкъри и др. теми на спортна тематика

DenisBeroe

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Пиша футболни прогнози, анализи, ревюта на букмейкъри и статии на спортна тематика

Здравейте, предлагам писане на статии на български език в сферата на спортните залагания (също така съм отворен и за поръчки на други теми, ако преценя, че мога да се справя)

Изненадам съм от търсенето на доста хора във форума за специалисти в тази тематика и затова реших да пусна тема. Занимавам се с писането на футболни прогнози от 3 години и смятам, че се справям добре. В ревютата на букмейкъри имам по-малък опит, който иска ще му изпратя предишни мои ревюта на скайп, имейл или ЛС тук.

Цените са както следва:

Футболни прогнози: 300-350 думи - 3.00 лева. Обикновено един качествен анализ излиза около 350 думи

Ревюта на букмейкъри: 1.80 лева на 100 думи.

Статии на спортна тематика - 1.20 лева на 100 думи

Всеки заинтересован ще получи по една прогноза, за да провери качеството на създадения от мен текст.


Търся и предложение за дългосрочна работа в сайт за писане на новини.

За връзка: имейл [email protected] или ЛС във форума.
 
Последно редактирано:
От: Пиша футболни прогнози, анализи, ревюта на букмейкъри и др. теми на спортна темат

Работя с колегата от доста дълго време. Справя се перфектно с написването на футболни анализи и върши работата си в срок.
Препоръчвам.
 
От: Пиша футболни прогнози, анализи, ревюта на букмейкъри и др. теми на спортна темат

Здравей,
Относно прогнозите:
- на какви езици се предлага услугата
- кои първенства се покриват
- колко време преди началото на срещата се прави анализ

Относно ревюта на букмейкъри:
- на какви езици се предлага услугата
- на база на какво се прави това ревю:
-- мнения на потребители за съответно буки
-- личен опит: т.е. се правят се: регистрация, депозит, залози, теглене, контакт с customer support за всяко буки

Поздрави
 
От: Пиша футболни прогнози, анализи, ревюта на букмейкъри и др. теми на спортна темат

Здравей, езикът е български. На английски няма да е достатъчно качествено и няма смисъл да го предлагам на хората, а и времето е повече за да се направи.

Относно прогнозите - няма значение от първенството. Мога да пиша за всеки един двубои, ползвам доста сайтове за информация за играчи на отборите, контузени, наказани и т.н. Времето преди началото на срещата е по желание на клиента. Ако кажеш 3 дена преди мача - имаш го.

Относно ревютата.

Няма мнения на потребители, На база мой опит в сайтовете, моя гледна точка. както си споменал в последния параграф за това става въпрос + други неща като мобилно приложение, кеш аут и т.н.


П.С. Предлагам ревю на Спортингбет, ако някой има интерес - готово е. 1000+ думи може и повече да стане ако иска клиентът.
 
От: Пиша футболни прогнози, анализи, ревюта на букмейкъри и др. теми на спортна темат

Напиши си скайп на ЛС да ти се разберем за задание и да го почваш :)
 
От: Пиша футболни прогнози, анализи, ревюта на букмейкъри и др. теми на спортна темат

Вдигам темата, с уточнение, че ревюта за Спортингбет и Бетфеър не предлагам, тъй като съм написал доста и уникалността вече трудно стига 90 процента.
 
Да повдигна темата - някой ако има нужда от ревюта или други спортни статии, да казва
 

Горе