Платена регистрация в WP

Може ли да се направи платена регистрация в WordPress сайт.Ще ми се плащането да става чрез SMS система.Някой знае ли такъв вариант, ако може безплатен :)

Благодаря предварително.
 
От: Платена регистрация в WP

А? Ти още ли си на свобода?

По темата:
Може със смс - зареждаш юзъри с пароли и като ти пратя смс ми пращаш обратно данните. Изисквания, формати и т.н. трябва да четеш в самата система, която смяташ да ползваш и евентуално да говориш с тях за уточнения.

А колкото до уордпреса има плъгин за управление на юзърите http://wordpress.org/extend/plugins/wp-members/

По другата ти тема
Поливай редовно разсадите, да пуснат ууууубави, голеееееми листа. И ги дръж на слънце ама глей да не ги скиват съседите
 
От: Платена регистрация в WP

Хах :) По другата тема ти казах че не гледам никакви посеви ... просто има интерес в България и исках да направя нещо,но вие ме разобедихте ;)
 
От: Платена регистрация в WP

Хах :) По другата тема ти казах че не гледам никакви посеви ... просто има интерес в България и исках да направя нещо,но вие ме разобедихте ;)

Добре де, естествено, че не гледаш никакви посеви ;) . Само да те питам машинка за свиване имаш ли или натюрлих (с пръстчета и плюнка)?

М др не е гот идеята да обясняваш как се тори конопа в сайт с платен достъп с смс-и. Нали се сещаш, че тия смс-и се пращат от бг мобилни оператори към бг фирма посредник, която те обслужва за сайта. Т.е. при добро желание много бързо ще те локализират.

Ма не се кахъри с тия знания в затвора ще бъдеш звезда, па ако си и убаф смятай, къв живот ще си живееш.
 
От: Платена регистрация в WP

Имам чуството че говора с радио ... Казах ти че съм се отказал от тоя сайт, ти ми развиваш теория кфо ше ме правят в затвора ... Въпроса със смс-ите е за съвсем друг проект, стига вече с тея посеви :D
 
От: Платена регистрация в WP

Ми нищо не каза за съвета с плъгина и относно платформата та рачих да завържа разговор за другата тема
 
От: Платена регистрация в WP

Намерих друг плъг-ин, който защитава определено съдържание с пароли,А паролите ще мисла някъкси да се пращат със смс-и ;)
 
От: Платена регистрация в WP

Намерих друг плъг-ин, който защитава определено съдържание с пароли,А паролите ще мисла някъкси да се пращат със смс-и ;)

ами няма ли да споделиш къв е тоя плъгин? Гаче ли мое и аз да се просветя днес. Все пак за това е форум - един знае едно, друг - друго и споделяме

ето на - аз ти показах моето ти трябва да ми покажеш твоето. Така работят форумите - не може само да питаш и да взимаш наготово. Сподели, нсъстиснявай!
 
От: Платена регистрация в WP

BullBlogger, много си се натопорил на младежа нещо, или имаш съкровено бизнес-аграрно желание да хванеш спецификата на конопа
 
От: Платена регистрация в WP

Ето намерих аз - cliconomics. com/exclusive-content-password-protect/
Не съм го пробвал, че нямам време днес.Дано ми свърши работа на мен, пък и на теб :)

Успех
 
От: Платена регистрация в WP

Абе незнам само към мен ли е така надъхан и заядлив или си е така попринцип :)
 
От: Платена регистрация в WP

BullBlogger, много си се натопорил на младежа нещо, или имаш съкровено бизнес-аграрно желание да хванеш спецификата на конопа

мне бе питам си къв тоя другия плъгин и се чудя с кво е по-добър от тоя дето аз го постнах

ааа едит - са скивах, че ме е изпреварил и е постнал плъгинчето

не съм те разбрал, че търсиш контент локър а не изцяло забранени страници
 
От: Платена регистрация в WP

Абе незнам само към мен ли е така надъхан и заядлив или си е така попринцип :)

ееее ,чак пък заядлив - просто си питкам, комуникираме си - никви задни мисли
 

Горе